Від ненависті до підтримки: Шамота прокоментував, чому ППЛ підтримала Матковського

Нам до рук потрапив випуск газети «Іскра простих людей» кількарічної давності, яку випускає народний депутат України, лідер «партії простих людей» Сергій Каплін.

Цілу шпальту у цій газеті було «присвячено» Андрію Матковському. Зокрема в газеті містилися матеріали з такими назвами «Замість Юлі буде сидіти Матковський», «За час мерства до Матковського «прилипло» 15 полтавських фірм, які володіють землями, телекомпаніями, ресторанами, підприємствами і нерухомістю на півмільярда гривень», крім того в газеті є заклик телефонувати на «антикорупційну гарячу лінію Сергія Капліна» в разі виявлення фактів зловживання Матковським.

Від ненависті до підтримки: Шамота прокоментував, чому ППЛ підтримала Матковського (фото) - фото 1
Від ненависті до підтримки: Шамота прокоментував, чому ППЛ підтримала Матковського (фото) - фото 1

Цікавим є той факт, що кілька днів тому «Партія простих людей Сергія Капліна» публічно заявила про підтримку Андрія Матковського, кандидата від політичної сили «Блок Петра Порошенка – «Солідарність».

Ми зв’язалися з очільником міської організації політичної партії «Партії простих людей Сергія Капліна» Олександром Шамотою і попросили прокоментувати його такі «метаморфози» у політичній прихильності.

«Зараз питання стоїть по-іншому. Справа в тому, що ми не можемо допустити другого приходу Мамая до влади. Перед Матковським поставлені жорсткі умови, які прописані у Меморандумі і які він підписав і тим самим взяв на себе зобов’язання стосовно виконання всіх пунктів. Зараз вже пройшов час політиканства у Полтаві, і треба брати на себе відповідальність і працювати, а не сидіти, як деякі громадські діячі, розмірковувати, що і один і другий погані і ви прийдіть на вибори і зіпсуйте бюлетень. Але в такому випадку, ми граємо на руку Мамаю, чого я особисто допустити не можу. Тому ми прийняли це рішення. Ми, я підкреслюю, це була внутрішньо-партійна дискусія, яка тривала декілька тижнів про підтримку чи не підтримку та на яких умовах. Умови абсолютно відкриті, умови абсолютно досяжні, конкретні і до цих умов, головне, мають змогу приєднатися і інших, хто забажає. І політики і громадські організації, і політичні партії. Ми принципові у своїй позиції і угода, яку підписав Матковський, він взяв на себе зобов’язання виконати ці умови», - прокоментував вибір партії Олександр Шамота.

Від ненависті до підтримки: Шамота прокоментував, чому ППЛ підтримала Матковського, фото-2

 12193883_940126906035665_2406281964603043259_n

Крім того, новообраний депутат Полтавської міської ради розповів, які саме пункти прописані в угоді між «ППЛ» та Матковським. Зокрема, мова йде про зменшення вартості проїзду, прийняття у комунальну власність 44 будинків, допомога учасникам АТО та вирішення проблем простих громадян.

«Я розумію ту істерію, яка зараз піднялася навколо цього, але я хочу сказати, що ми можемо дуже довго ходити і розповідати, але якщо ми допустимо другий прихід Мамая в крісло мера, то ми ще на 5 років забудемо про дахи, підвали, дороги, - наголосив Шамота і додав, що в разі обрання мером Полтави Матковського його діяльність буде аналізуватися не менш прискіпливо, - у Меморандумі є пункт, який говорить про наступне, що в разі невиконання однією з сторін взятих на себе зобов'язань, ми залишаємо за собою право вийти з цієї угоди і піти у жорстку опозицію до мера міста».

За словами Олександра Шамоти, перший тур виборів у Полтаві показав усім тим, хто хотів вкрасти голоси і частково їх вкрав, що другий тур буде більш чистим, тому що обидва штаби готуються до цього. Наостанок Шамота додав: «Я з Мамаєм боровся 5 років і це мене не зламало. А тепер у мене є армія депутатів і міська рада вже не така одностайна у своєму складі, як була за часів Мамая, тому повірте мені, і критикувати будемо, і контролювати будемо, і життя солодким йому не буде однозначно. Але зараз, я підкреслюю, треба зробити усе, для того, щоб Мамай вдруге не сів у мерське крісло".

До слова, Сьогодні екс-кандидат на посаду міського голови Полтави Олександр Удовіченко заявив, що у другому турі виборів мера Полтави підтримуватиме чинного мера Олександра Мамая.

Полтава вибори кандидати Мамай Матковський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі