Полтавці подали міському голові петицію про поліпшення роботи громадського транспорту

На сайті міської ради Полтави вже декілька днів як можна подати на розгляд міського голови петицію. Написати петицію може кожен бажаючий, щоб вона потрапила на розгляд, потрібно протягом 90 днів зібрати 250 підписів.

Наразі на сайті міської ради зареєстровано чотири петиції (одна з них дублюється двічі), проте активний збір підписів триває лише по одній петиції про «Поліпшення роботи громадського транспорту». Станом на сьогодні зібрано 66 підписів. Автор петиції -  Ізотов Ігор Станіславович.

В тексті петиції зазначаються такі пункти:

1. Дотримання розкладу всіма видами громадського транспорту. Графіки руху мають бути доступними на зупинках і в спеціальних додатках для смартфонів.

2. Запровадження системи “єдиного електронного квитка”. Він має поширюватися на всі без виключення види громадського транспорту. Кожен мешканець українських міст має отримати можливість платити за одну поїздку незалежно від кількості пересадок (або за абонемент на місяць чи більше).

3. Надання пріоритетності на вулицях пішоходам. Одночасно з ремонтом проїжджої частини має відбуватися заміна покриття тротуарів на перехрестях мають бути з’їзди для дитячих та інвалідних візків.

 4. Велосипед як повноцінний вид транспорту. Створення велосипедних маршрутів та пересадочних хабів на транспортних вузлах.

Полтава петиція міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі