В УМВС прокоментували появу скандального відео про Мамая

Із настанням другого туру виборів почалася друга хвиля чорного піару проти діючого міського голови Олександра Мамая.

Цього разу мережею активно поширюється провокативне відео. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували, що мережею «Facebook» та «Вконтакті» з 4 листопада поширюється відео із піснею про Олександра Мамая, нинішнього міського голови Полтави. Відео містить колажі із відеороликів про нього. Музична композиція із глузливим текстом виконана на мотив відомої російської пісні «Прощай».

ОПОРА зазначає, що невідомі користувачі соціальних мереж порушують частину 5 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», де зазначено, що забороняється розповсюджувати завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюджувати завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

Спостерігачі мережі зв’язались з начальником прес-служби Юрієм Сулаєвим аби дізнатись, чи була написана скарга з боку міського голови. Адже на контакт з ОПОРОю протягом усього виборчого процесу штаб Олександра Мамая йти відмовляється.

- Це вже не перший відеоролик про Олександра Мамая, та він на них ніяк не реагує. До нас звернень зі скаргою не надходило. Більш того, знайти винуватців неможливо, адже сервер, з якого було викладено відео в інтернет може знаходитись за кордоном. Виявити його практично нереально, - зазначив Юрій Сулаєв.

Громадянська мережа ОПОРА також нагадує, що невідомі своїм відео порушили статтю 297 Цивільного кодексу України, а саме: «кожен має право на повагу до його гідності та честі. Гідність та честь фізичної особи є недоторканними…». Громадянська мережа ОПОРА закликає політиків вести чесну та гідну передвиборчу кампанію та не порушувати законодавство України. Нагадуємо, згідно з міжнародними практиками очорнення репутації конкурента суперечить етичним нормам передвиборчих перегонів.

ОПОРА
Полтава Мамай репутація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі