Українські банкіри та фінансисти виступили з різкою критикою «брудних» PR-технологій проти банків

Українські банкіри та фінансисти виступили з різкою критикою «брудних» PR-технологій, спрямованих проти найбільших українських банків та їхніх клієнтів. Зокрема, експерти наголошують, що чергова хвиля фейкових новин і SMS-розсилань клієнтам ПриватБанку про націоналізацію банку, спрямована проти банківської системи в цілому.

«Зараз для атаки на ПриватБанк використовуються брудні технології. Дуже важливо, щоб це зрозуміли його вкладники та клієнти, – зазначив директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтин Ворушилін, – Ми активно співпрацюємо з ПриватБанком, але виключно з питань виплати компенсацій вкладникам неплатоспроможних банків. Цей банк є одним із найактивніших агентів. Окрім того, як банк з найбільшим портфелем депозитів фізичних осіб, ПриватБанк здійснює найбільші відрахування регулярних зборів до Фонду гарантування».

Керівництво Національного банку України нагадало, що ситуація в найбільших банках знаходиться під постійним контролем регулятора, і лідери ринку працюють в безперебійному режимі.

«ПриватБанк є системно важливим для фінансової системи та найбільшим ощадним спеціалізованим банком, що обслуговує 34% вкладів населення країни. Регулятор здійснює постійний моніторинг діяльності через кураторів і приділяє особливу увагу всім системним банкам. Зараз ПриватБанк виконує нормативи ліквідності, працює в звичайному режимі та безперебійно обслуговує клієнтів», – зазначив перший заступник Голови НБУ Олександр Писарук.

Прес-офіс ПриватБанку  у Полтаві

Полтава ПриватБанк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі