• Головна
  • Наркотики - найпотужніший інструмент самознищення суспільства
Реклама
15:16, 4 жовтня 2015 р.

Наркотики - найпотужніший інструмент самознищення суспільства

Реклама

У двадцятому столітті люди знайшли самий болісний і найсолодший спосіб самознищення. Були отримані дані що людина, потрапляючи у наркотичну або алкогольну залежність поводиться як піддослідна тварина. Їй здається, що вона контролює свої емоції сама, але насправді це не так. Багато споживачів наркотиків протестують проти того, щоб їх називали «наркоманами», так як вони можуть зупинитися коли захочуть. Але це не так. Наркотик - це всього лише відхід від проблем та складних ситуацій у житті.

Багато людей не стануть заперечувати, що часто вживають речовини, які, як їм відомо, можуть викликати звикання, але при цьому «вони не наркомани». Вони стверджують, що це справа особистого вибору, це стиль життя і все під контролем. Цих виправдань цілий список.

Однак не буває так, щоб людина могла за бажанням зупинитися або дійсно тримати свою психіку «під контролем». І незалежно від того, чи погодиться людина з цією звичкою, вона все одно буде для неї руйнівною і смертельною.

Наркотики руйнують розум. Як відомо, здібності людини і те, як ми досягаємо успіху в житті цілком пов'язані з нашим розумом. Дуже часто можна почути від наркомана, що наркотики підвищують його творчі здібності, під впливом наркотику, він здатний пізнавати світ, випробовувати нові емоції і багато іншого. Насправді все не так добре. Наркоманія безпосередньо впливає на те, що у людини відбуваються серйозні психічні та біохімічні зміни в тілі.

Людина після вживання наркотиків дуже швидко долає відстань від першої дози героїну до залежності від цієї психотропної речовини. І вже не знає як позбутися цієї залежності. Наркоман починає відчувати страшну ломку, з якою він не в силах боротися, і приймає нову дозу.

«Щоб розпочати спливати, треба як мінімум зрозуміти, що тонеш. Поки людина цього не зрозуміла, вона ніколи не буде викидати з кишень те, що тягне її на дно ». На жаль автор цих чудових слів не відомий, але вони, безумовно, підходять до нашої теми. Саме це спостерігається під час лікування наркозалежних. Важливо, щоб наркоман усвідомив шкоду, яку наносять йому психотропні препарати. Найголовніше - це розуміння того наскільки серйозною є проблема.

В мережі інтернет є багато інформації з приводу того як зняти ломку, як надати першу допомогу наркоману і т.д. Головне знайте, якщо ви зіткнулись з такою бідою як наркозалежність, не опускайте руки, боріться. Звертайтеся в реабілітаційні центри, де точно знають як лікувати цю хворобу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...