• Головна
  • На Полтавщині склали чорний список порушників суспільної моралі
13:04, 19 грудня 2011 р.

На Полтавщині склали чорний список порушників суспільної моралі

Представники влади і громадськості області, які входять до складу Комісії із питань захисту моральності та утвердження здорового способу життя, підбили підсумки своєї роботи у 2011 році

Робота цього дорадчого органу в першу чергу спрямована на профілактику порушень.З цією метою Комісія зібрала банк даних підприємців із сумнівною репутацією, які розповсюджують продукцію сексуального чи еротичного характеру, а також клубів, кафе, ресторанів, де проводяться відповідні видовищні заходи, можливе пропагування насилля, наркотиків та жорстокості. Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Голова комісії Валерій Пархоменко, заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації, зазначив, що ситуація в області щодо дотримання моралі стабільна. А заступник начальника управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва В’ячеслав Россоха повідомив, що найактивніше стан суспільної моралі в регіоні контролює громадськість Карлівського та Кременчуцького районів.

Проблемним, на думку Россохи, є контроль за розповсюдженням предметів сексуального чи еротичного характеру. Відповідальність за продаж алкоголю та тютюну чітко прописана в законодавстві, а от встановлених жорстких санкцій щодо продажу так званої «полунички» немає.

Валерій Пархоменко відзначив, що насамперед слід звертати увагу на проблеми дитинства, материнства, слідкувати, щоб не пропагувалося насилля, інші неправомірні дії, що порушують права дітей.

— Ми повинні акцентувати на моментах, коли у всіляких розважальних закладах, крім пропаганди розважально-дискотечних заходів, пропагують ще й насилля, агресію, наркотики тощо, — сказав Валерій Пархоменко.

Про роботу комісії у 2011 році прозвітував і заступник начальника Головного управління інформаційної та внутрішньої політики Олег Коробов. За його словами, ЗМІ області не порушують вимоги чинного законодавства щодо захисту прав неповнолітніх, не рекламують алкоголь та тютюн. Фактів тиражування та розповсюдженням друкованої та аудіо-продукції, використання якої обмежено в інтересах захисту моралі, у цьому році також не зареєстровано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...