Напередодні другого туру виборів мера у Полтаві з’явилася провокаційна агітація (ФОТОФАКТ)

Учора, 2 листопада, полтавці почали бачити на вулицях міста політичну агітацію одного з кандидатів на посаду міського голови Полтави Андрія Матковського, точніше агітацію проти свого конкурента, нинішнього міського очільника Полтави Олександра Мамая.

На біл-бордах та «трикутничках», які розміщені практично в усіх районах міста написані різні запитання, на кшталт «Де пільги для пенсіонерів?», «Де тролейбуси та маршрутки?» та ін.. Підпис під кожним таким запитанням повторюється «Врятуй Полтаву від Мамая».

"Авторство" цієї агітації підтвердив Сергій Чередніченко, депутат Полтавської міської ради від БПП в соціальній мережі: "Розпочинаю акцію "Врятуй Полтаву від Мамая". Будемо розповідати полтавцям, що обіцяв та що "зробив" Мамай за 5 років каденціі".

Напередодні другого туру виборів мера у Полтаві з’явилася провокаційна агітація (ФОТОФАКТ), фото-1 Напередодні другого туру виборів мера у Полтаві з’явилася провокаційна агітація (ФОТОФАКТ), фото-2 Напередодні другого туру виборів мера у Полтаві з’явилася провокаційна агітація (ФОТОФАКТ), фото-3 Напередодні другого туру виборів мера у Полтаві з’явилася провокаційна агітація (ФОТОФАКТ), фото-4

/Фото взяті з соціальної мережі https://www.facebook.com/

Нагадаємо, у другий тур виборів мера Полтави вийшли два кандидати нинішній мер Полтави, представник політичної партії «Совість України» Олександр Мамай та його попередник Андрій Матковський, який балотувався від політсили БПП «Солідарність». Обидва кандидати запам’яталися виборцям тим, що під час передвиборчої гонки роздавали пенсіонерам цукор та аптечки з медикаментами.

Полтава агітація Мамай Матковський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі