Розробка та створення інтернет-сайту у Рівному процедура не з легких. Для цього ми зібрали кілька основних порад замовнику на що потрібно звернути уваги під час створення веб-сайту.

Розробляємо дизайн сайту

Для кожного сайту ми розробляємо унікальний дизайн, який відображає особливості компанії, її корпоративний стиль, особливості цільової аудиторії та побажання замовника. Спочатку розробка сайтів Рівне узгоджується головна сторінки, потім промальовується вид основних внутрішніх сторінок. Після цього відбувається html верстка дизайну з макету на cms двигун, що розміститься на хостингу виконавця.

Вибираємо CMS

Ми працюємо з системами управління вмістом (CMS), засновані на PHP. Ми працювали з великою кількістю різних систем, і, грунтуючись на багаторічному досвіді, ми рекомендуємо нашим клієнтам наступні CMS:

Drupal

Для реалізації нестандартних завдань ми використовуємо систему Drupal, перевагою якої є її гнучкість і доступність. Наша компанія є першою в рейтингу розробників на Drupal по Санкт-Петербургу.

1C Bitrix

Для великих каталогів продукції, де необхідна зв'язок з 1С системами і можливість обробки замовлень ми рекомендуємо нашим клієнтам придбання 1C-Bitrix. Детальніше...

Терміни розробки сайту

Термін створення сайту обговорюється з кожним замовником індивідуально залежно від особливостей проекту. У середньому великий корпоративний сайт або інтернет-магазин розробляється 2-3 місяці, на односторінковий сайт або сайт-візитку часу потрібно менше.

Вартість створення сайту

Ціна створення сайтів Рівне безпосередньо залежить від складності проекту і виконуваних ним функцій, тому для кожного клієнта ми складаємо персональне комерційну пропозицію. У нашому портфоліо веб-сайтів можете знайти опис проектів і приблизну вартість створення аналогічного сайту на сьогоднішній день. Ввважається за потрібне оплатити 50% від вартості створення сайту та підписати договір у Рівному.

Що потрібно зробити після того, як сайт готовий?

Навіть після створення сайту, у вас може залишитися ряд питань. Наприклад, про те, як наповнити сайт, як розмістити його в інтернеті, як залучити відвідувачів. Нижче ви знайдете відповіді на найпопулярніші питання, які виникають у наших клієнтів після того, як сайт зданий.

На якому хостингу розмістити сайт?

Залежно від розміру сайту, його цілей і завдань, ми допоможемо вибрати партнера і оптимальний тариф на хостинг. Також при замовленні на розробку будь-якого сайту ми даруємо 1 рік партнерського хостингу безкоштовно!

Чи просувати сайт?

Здається, що хороший сайт повинен залучати клієнтів сам собою. На жаль, це не завжди так: створення технологічного продає сайту - тільки початок в боротьбі за клієнта. Сайт необхідно підтримувати в актуальному стані, публікувати новини і додавати нові товари. Також бажано, щоб він був на хороших позиціях в пошукових системах, щоб потенційні клієнти змогли вас відшукати. Ми здійснюємо підтримку і просування сайтів і будемо раді продовжити співпрацю!