• Головна
  • Депутату залишили землю у Полтаві під будівництво мікрорайону з аквапарком і гірськолижним спуском
14:00, 27 жовтня 2015 р.

Депутату залишили землю у Полтаві під будівництво мікрорайону з аквапарком і гірськолижним спуском

Суд відмовився зобов’язати ТОВ «Сіті Кепітал Девелопмент» і ТОВ «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид» повернути Полтавській міськраді ділянки, які виділялися під будівництво житлового комплексу з аквапарком і гірськолижним спуском. Про це свідчать постанови Вищого госпсуду від 15 жовтня і Харківського апеляційного госпсуду від 29 липня.

У 2009-2010 рр. Полтавська міська рада надала фірмам ділянки для будівництва об’єктів нового мікрорайону «Левада-2». ТОВ «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид» отримало у користування до 2033 року, зокрема, ділянку площею 9,75 га, а ТОВ «Сіті Кепітал Девелопмент» – ділянку площею 2,48 га до 2035 року.

Фірми мали звести багатофункціональний комплекс з багатоповерхівками, критим гірськолижним спуском та аквапарком.

Проте, як встановила перевірка прокуратури, станом на початок 2015 року на ділянках жодних будівельних робіт не проводилося.

Суди відмовилися розірвати договори з фірмами, оскільки надані прокуратурою докази вважають недостатніми. При цьому вони зауважили, що у 2013 році Інспекція ДАБК у Полтавській області зареєструвала декларацію про початок виконання підготовчих робіт фірмі «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид».

Нагадаємо, проект «Левада-2», який мають реалізувати вказані фірми, передбачає освоєння ділянки площею 62,7 га.

Засновником ТОВ «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид» є ТОВ «Сіті Кепітал Девелопмент», засновниками якого є Ірина Соколова і депутат Полтавської облради від «Батьківщини» Андрій Соколов. Він є директором обох підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #забудова #район #суд
Оголошення
live comments feed...