Представники «Об’єднання «Самопоміч» влаштували автопробіг Полтавою

Традиційним для ПП «Об'єднання «Самопоміч» стало спілкування з людьми на вулицях міста. От і сьогодні, не гаючи часу на обідню перерву, кандидати у депутати вирішили присвятити цей час для розмови з виборцями.

«На вулицях знайомимося, віддаємо інформацію про себе, повідомляємо, що ми є «Самопоміч», а вони навіть не знають, що відбувається: кого вибираєм, чого вибираємо. І нагадали, що «Самопоміч» таки йде на вибори, бо багато хто питав, чому вас не видно. Нас дійсно було не видно, бо не маємо великого грошового ресурсу, щоб нас було видно так, як багатьох видно», - розповів кандидат від ПП «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Окіпнюк.

Представники «Об’єднання «Самопоміч» влаштували автопробіг Полтавою, фото-1

За словами членів команди «Самопомочі», роздаючи агітаційні матеріали дійшли висновку, що люди розчаровані нинішньою політичною ситуацією в країні.

Представники «Об’єднання «Самопоміч» влаштували автопробіг Полтавою, фото-2

«Після спілкування з нами дехто стає на нашу сторону або просто хоча б починає цікавитися процесом. Є люди, які радіють. Дуже приємно, коли ти підходиш і кажеш: «Самопоміч». А вони: «О, цю візьму, бо хоч цим можна вірити ще». Дехто просто проходить. Така їх позиція і її треба поважати», - каже кандидат у депутати міської та обласної рад від «Об’єднання «Самопоміч» Віталій Сень.

Вже за два дні в Україні відбудуться вибори, відтак команда «Самопомочі» вирішила нагадати про це полтавцям, влаштувавши тематичний автопробіг. Взяли державні прапори і на своїх автомобілях поїхали містом.

Представники «Об’єднання «Самопоміч» влаштували автопробіг Полтавою, фото-3

За декілька годин «Самопомочі» вдалося об'їздити все місто - як центральні вулиці - Жовтнева, Зіньківська, Маршала Бірюзова, Фрунзе, так і побувати і у віддалених районах - ГРЛ, Левада, Сади, Огнівка, Розсошенці.

Представники «Об’єднання «Самопоміч» влаштували автопробіг Полтавою, фото-4

Спільні дії, на зразок цього автопробігу, для команди «Самопомочі» - звична практика. Це спонукає до об'єднання команди.

«Завжди майже всі дії, які ми робимо, це заради того, щоб команда об'єднувалася, щоб вона ставала трішки міцнішою, знайомилися люди, відчували плече один одного. Або відчували у колоні автомобілі один одного», - жартує Окіпнюк.

Команда «Самопомочі» звертається до полтавців бути собою та прийти 25 жовтня на виборчі дільниці і зробити свідомий вибір.

«Я хочу звернутися до всіх мешканців Полтави, як корінний полтавець, і закликати всіх прийти на вибори, зробити свій вибір, взяти участь у долі міста, оскільки в наш складний час, найнебезпечніша річ - це байдужість», - закликав кандидат у депутати Полтавської міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Дмитро Гаврилко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі