В Полтаві відбувся обласний конкурс гумористів

21 жовтня в полтавському ОЦЕВУМі зібралися юні гумористи з усієї області на щорічний обласний конкурс «Посміхнемось щиро Вишні».

У відкритті конкурсу прийняли участь заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Микійчук та головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Сергій Рибалко, які, вітаючи учасників, бажали перемоги над собою, позитивних емоцій та мирного благополуччя.

Працівники ж ОЦЕВУМу приготували для гостей дружній шарж на твори Остапа Вишні, у якому багато хто упізнав вже знайомих героїв автора.

Конкурсанти, а їх цього року було 175, традиційно, змагалися в трьох номінаціях:

«Вишневі усмішки» - виконання читцями двох творів (повністю або уривок): прозового - Остапа Вишні, та віршованої гуморески іншого автора (або власної) українською мовою (62 учасники);

«Власні усмішки» (заочно) - написання власних творів прози і поезії

(35 учасників);

«Веселий пензлик» (заочно) - виконання власних художніх робіт або дружніх шаржів та коміксів за творами Остапа Вишні (78 учасників).

Переможці у кожній номінації нагороджені дипломами лауреатів, а також представлять область на VIІI Всеукраїнському конкурсі, який пройде в ОЦЕВУМі 13-15 листопада ц.р.

Більше фото дивіться в нашому фотоогляді.

конкурс гумористи жарти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі