По-різному тлумачиться справжня історія походження назви цього алкогольного міцного напою. Текіла за роки свого існування обросла безліччю гіпотез і теорій. Згідно з однією з них, наприклад, слово «текіла» може походити від назви скла вулканічного походження. Згідно з іншою гіпотезою, термін «текіла» позначав місце збору врожаю в перекладі з мови древнього народу, що населяв півострів Юкатан. Перші спроби виробництва текіли, за твердженням джерел, відносяться до далекого 1753 року. У магазині елітного алкоголю в Полтаві, тим не менш, сьогодні можна купити будь-який алкоголь за посиланням текила купить украина, в тому числі для коктейлів - ром, джин, текілу або віскі.

Для будь-якого коктейлю в якості основного відмінного інгредієнта можна розглядати текілу, яка подається і на завершальному етапі трапези (напій-диджестив), і як аперитив. Ці напої традиційно подаються у високих келихах для коктейлю, з краями змазаними карамелізованим розчином солі. До коктейлів на основі текіли часто подаються заморожені крижані кубики і дрібно нарізані скибочки лайма. Що стосується приготування напоїв з текілою від elit-alco.com.ua і найпоширенішого способу, то найчастіше отримують коктейлі змішуванням компонентів шейкером або міксером. Коктейлі на основі текіли, крім аперитиву, подаються у всіх випадках з соломинками для пиття.

Обсмажені мідії або креветки, які подаються в компанії гострих овочевих салатів і особливо гострого соусу, найчастіше можна зустріти в якості страви, супроводжуючої коктейлі. Також часто подається текіла з лаймом, лимоном або оливками. До чистої текіли ідеальною закускою вважається в традиційній мексиканській кухні - блюдо-пюре «гуакамоле», приготоване з авокадо з додаванням великої кількості перцю чилі, змішаного з гострим томатним соусом.