Ніщо так не затьмарює життя чоловіків, як статеве безсилля і фізична неспроможність. Кожна невдача в ліжку сприймається представниками сильної статі, як удар нижче пояса. А головна причина проблем сексуального характеру, криється в зниженні потенції на тлі впливу різних несприятливих чинників. Що робити і як повернути собі статеву силу? У вирішенні цих питань допоможуть перевірені і дієві препарати для потенції, які заслужили довіру мільйонів чоловіків у всьому світі.

Найкращим серед усіх ліків, що застосовуються для боротьби з статевими розладами, вважається Віагра.

Вона містить в основі силденафіл, який блокує дію фосфодіестерази і активізує оксид азоту. Завдяки таким властивостям ці таблетки сприяють природному виникнення ерекції у чоловіків за умови, що вони сексуального порушені. Після прийому Віагри відбувається розширення судин в органах малого тазу, розслабляються м'язи і посилюється приплив крові до статевого члена. Крім того, таблетки допомагають:

  • зробити ерекцію потужною і стійкою;
  • знайти упевненість в собі;
  • поліпшити якість сексу;
  • продовжити сам статевий акт;
  • скоротити період рефрактерності;
  • посилити чутливість зовнішніх статевих органів.

Аналогічними властивостями відрізняються препарати Сиаліс і Левітра, які навіть в деякому роді перевершили Віагру по тривалості ефекту і потужності дії.

Сиаліс розроблений на основі такої речовини, як тадалафіл. Ліки допомагає усунути еректильну дисфункцію і позбутися від статевого безсилля. Після прийому Сиаліса чоловіки протягом 24 годин і більше перебувають у повній бойовій готовності. Тобто при наявності сексуального збудження в головному мозку у них миттєво виникає стійка ерекція. Зважаючи на це Сиаліс можна приймати 1 раз у 2-3 дні. Віагру ж потрібно застосовувати регулярніше, так як тривалість дії синій таблетки становить 4 години.

Левітра вважається найбільш сильним препаратом серед своїх аналогів, так як справляється із статевим безсиллям навіть у самих запущених випадках.

В Україні придбати дженерики для потенції ви зможете на сайті viprost.com.ua

Вже через 15 хвилин після прийому Левітри чоловіки, испытующие сексуальний потяг, спостерігають стійку ерекцію. Ефект від таблетки зберігається до 12 годин і в цьому полягає перевага препарату в порівнянні з Віагрою. Засіб здатне не тільки посилювати ослабла і мляву ерекцію, але і відновлювати її при повній відсутності. Активна речовина, що міститься в Левитре — це верденафил, дія якої подібно силденафілу, присутнього в Віагрі.