Часом бажання розслабитися і випробувати відчуття ейфорії і легкості може вилитися в справжню життєву трагедію під назвою алкоголізм і наркоманія. Практично кожен, хто піддався цим небезпечним хворобам і був упевнений в тому, що проблема залежності не торкнеться його і у нього вистачить сили волі, щоб відмовитися від прийому алкоголю або наркотиків, став залежним. Саме зайва самовпевненість - головна причина розвитку залежностей. Комплексне лікування дозволяє вирішити проблему алкоголізму і наркоманії, і повернутися до звичайного життя.

Алкоголь та наркоманія - серйозні залежності, які треба відразу лікувати

Пристрасть до алкоголю - це особлива форма добровільного рабства. Людина занурюється в вигаданий світ, де не потрібно вирішувати проблеми, ходити на роботу, а можна лише відпочивати і розслаблятися. Тільки з кожним разом для того, щоб розслабитися потрібна все більша кількість алкоголю, а вживання алкоголю навіть у невеликих кількостях чинить серйозний негативний вплив на організм людини. Також це небезпечне захоплення може проявлятися через покоління. Тобто випита сьогодні чарка коньяку або пляшка вина може виявитися неприємним «спадщиною» для ваших нащадків.

На сьогоднішній день наркоманія є одним з найскладніших і найнебезпечніших психофізичних захворювань, і надати кваліфіковану допомогу людям, які потрапили в цю залежність, лише під силу досвідченому лікарю (наркологу і психологу). Для позбавлення від наркоманії недостатньо медичного лікування. Залежність - це психо-фізичне захворювання вимагає комплексного лікування.

Завдання реабілітаційної програми - максимально підготувати людину до нового життя без алкоголю і наркотиків. У програму входить відновлення втрачених внаслідок залежності навичок, придбання нових, необхідних для соціально корисної діяльності. Важливо навчити людину правильній взаємодії з оточуючими і нести відповідальність за свої вчинки.

Якісна реабілітація у львівському центрі

Цінним досвідом для колишніх пацієнтів нашого центру є подолання конфліктних ситуацій, якому вони навчаються в ході програми реабілітації. Такий навик дозволить не зірватися в складній життєвій ситуації, яка неминуче настане. Реабілітація - це свого роду закріплення отриманих в процес лікування знань і результатів. Як і лікування, вона проводиться комплексно і особливе місце в ній відводиться роботі з психологом. Заходьте у розділ http://лікування-наркоманії.com/reabilitatsionnyj-tsentr/reabilitatsijnij-tsentr-u-lvovi/. Тут ви зможете дізнатися, як лікують наші спеціалісти та чому вони вважаются професіоналами своєї справи.