Мансардні вікна користуються попитом у споживачів в рамках будівництва будівель і заміських будинків. Прагнення розумно застосовувати наявні квадратні метри житлової площі або рішення оснащувати цікаве приміщення, змушують переробляти горищні мансардні поверхи в кабінети, спальні або кімнати іншого призначення.

Останнім часом мансардні вікна Львів http://ganok.com.ua/mansardni-vikna/ на дахах не рідкість. Тепер слухове вікно в даху - стандарт нинішнього котеджу, тому що це практично, зручно, доступно і в той же час бездоганно. Мансардне вікно - це сучасний і милий фрагмент системи приміщення, яке зобов'язане володіти прекрасною системою захисту від недозволених попадань в приміщення. У мансарді можна розмістити затишну спальню, яскраву дитячу кімнату, зручний кабінет, комерційну та інші кімнати. Розташування вікна сприяє чудовому освітленню мансардного простору, тому що раніше для цих завдань потрібно було змінювати конструкцію покрівлі, робити слухові вікна, при створенні яких додавалися непрості елементи покрівлі.

Вікна мансардні надають можливість милуватися красою чудового зоряного неба. Базова перевага мансарди складається у великій кількості природного світла і свіжого повітря, і надають нам це все – мансардні вікна.

 Мансардне вікно являє собою конструкцію окремого пристрою, виконане з дерев'яної рами, склопакету і зовнішнього окладу і призначений для розташування на даху будинку з мансардними приміщенням. Мансардні вікна мають переваги порівняно з типовим вертикальним заскленням - до 40 відсотків світліше. Чим вище розташоване вікно, тим більше світла потрапляє в приміщення.

 Доречно розташовувати вікно таким чином, щоб ризикова вісь відкривання була на висоті трохи більше середнього зросту громадянина. Ручка, спеціалізовані засувки і система петель дають можливість фіксувати вікна в шістьох позиціях, у тому числі в ракурсі, призначеному для провітрювання і закріплення вікна при його повороті на 180°, що дуже комфортно для миття зовнішнього скла. Завдяки комфортній ручці-планці вікна просто відкриваються, повертаються і фіксуються в необхідному стані. З'єднання власника або наполегливого елемента з основною конструкцією може реалізовуватися за допомогою щільних компонентів, що встановлюються в отвори.

За архітектурним особливостям вікна мансардні поділяються на кілька видів: карнизні, балконні вікна, світлові проходи, вікна з додатковим нижнім компонентом.