Багато хто з нетерпінням чекає відпустки і відчуває захоплення від можливості поїхати на відпочинок на бальнеокурорт чи у гірську місцевість. Але, щоб все пройшло відмінно, потрібно заздалегідь подбати про вирішення безлічі питань. Один з головних: де жити? Як обрати готель, щоб позбавити себе від зайвих турбот і отримати виключно позитивні емоції від довгоочікуваної подорожі? Здавалося б, все просто, але, повірте, у виборі готелю є теж безліч секретів.

Прекрасною пропозицією відпочинку в Трускавці є його готелі. Готелі в Трускавці – це гідні уваги пропозиції відпочинку в комфортних умовах, з прекрасним обслуговуванням, за відносно невеликі гроші. Туристи у Трускавці зустрінуть чудові готелі http://lisova-pisnia.ua/ua, яскравим прикладом є курортний готель «Лісова пісня».

Взагалі готельна база у Трускавці  дуже велика, тут представлені як великі гранди готельного бізнесу, так і невеличкі сімейні  котеджі. Невеликі готелі вирізняє більший комфорт і тиша, але при цьому високою залишається якість обслуговування і широка інфраструктура. І зовсім маленькі готелі-котеджі, міні готелі Трускавця створені для тихого відокремленого відпочинку.

Важливим моментом при виборі місця розташування готелю є визначення на карті курорту Трускавець найголовніших місць для відпочинку. Для цього треба відразу визначити об'єкти, які цікавлять конкретно вас, до яких ви-турист будете прив'язані на весь період відпочинку в Трускавці.

         Якщо за мету мається оздоровлення та лікування, тоді шукайте розташування готелю біля лікувальних баз, санаторіїв, пансіонатів в Трускавці. Щоб при необхідності була можливість пройти обстеження, консультації чи окремо курс процедур.

Важливим є розташування готелю поруч з бюветом мінеральних вод. Тоді можна приймати лікувальні вод типу «Нафтуся» кілька разів в день.

Налагоджена інфраструктура готельного комплексу в Трускавці – обов’язкова умова багатьох туристів. Мається на увазі те, що готель пропонує своїм гостям: паркування, ресторани, кафе, тенісні корти, більярд, сауни, басейни, інтернет.

При виборі готелю основним прикладом повинен стати чужий практичний досвід, який виражається у формі відгука бувалого туриста. Такі відгуки найкраще читати на великих сторонніх туристичних сайтах і форумах, які найменше зацікавлені в рекламній агітації свої відвідувачів. В більшості турист радий поділитися особистим досвідом і з задоволення описує свої відчуття і враження від готелю та курорту.