Дуже важливим аспектом вдалого виробництва та комфортного відчуття на робочому місці є освітлення. Від вдало підібраного світла залежить дуже багато.

Сьогодні, коли ми маємо сплачувати за світло не маленькі гроші важливим також є економія. Найкраще у цьому допомогти може правильно вибране світло для приміщення.

Багато фірм займається освітленням виробничих приміщень, наприклад ось ця фірма http://vtnled.com/virobniche-osvitlennya.

Освітлення виробничих приміщень – це ціла система, яка має бути надійною, комфортною та економічною, до того ж ще ефективною. Системи можуть бути різними:

  • бокове освітлення;
  • освітлення угорі;
  • вбудоване освітлення виробничих приміщень;
  • загальне та індивідуальне (над кожним робочим місцем).

У наш час широко використовується освітлення за допомогою світлодіодних або ЛЕД ламп, які мають багато переваг поміж усіх інших ламп розжарювання. Вони потребують менше електроенергії, біль стійкі до перепадів напруги у мережі, не мерехтять, не так впливають на очі та інше.

Науково-виробниче підприємство ВТН

Підприємство ВТН вже більш двадцяти років лідер на ринку України та стан СНД з продажів світлодіодних ламп та електроніки для автомобілів. Підприємство має усі необхідні дозволи та сертифікати з продукції, яку вони виробляють.

Продукція виробництва ВТН є високоякісною та надійною. Виготовляється по міжнародним стандартам та з найкращих матеріалів європейських постачальників.

Системи виробничого освітлення від ВТН дійсно порадують Вас. Вони надійні, економні, ергономічно підходять до будь-якого приміщення. Є дуже багато різновидів ЛЕД ламп, які підходять до освітлення на виробництві. Є, навіть, спеціальні промислові кріплення для промислових приміщень, на які кріпяться світлодіодні лампи. У ВТН є основні види таких кріплень - A36-3540-B2I-220-32 – зі звуженим потоком світла; A36-3050-B2O-220-32 – з широким потоком світла, матове покриття; A66-3540-B2E-220-32 – прозоре покриття рифлене; A66-3240-B2K-220-32 – з потоком світла, який розсіюється рівномірно.

Як вибрати освітлення промислового приміщення

Якщо Ви зважились на вибір освітлення за допомогою ЛЕД ламп, то за біль детальною інформацією можна звертатися на сайт компанії ВТН ЛЕД, щоб довірити цю справу саме спеціалістам. На сайті у вас є можливість ознайомитись з продукцією та товарами підприємства. Ви також можете написати їм, у розділі запитання/відповідь або зателефонувати.