Коли людина отримує запрошення на першу зустріч з рекрутером, її першою реакцію є хвилювання. І це досить нормальне явище тому, що пошукачі роботи бажають справити позитивне враження на потенційних роботодавців. А, щоб співбесіда відбулася з гарним результатом, можна скористатися кількома порадами від експертів. А щоб трохи відволіктися під час очікування, можна відчинити сайт https://hersones.com.ua/casino-777/, який пропонує щедрі бонуси та великий обсяг ігрових автоматів.
Важливі правила поведінки, які допоможуть отримати омріяну вакансію
Не дивлячись на шалену конкуренцію серед людей, що шукають роботу, перед кожною співбесідою варто готуватися заздалегідь. При цьому, достатньо вивчити якусь цікаву інформацію про компанію, останні тренди та події у вибраній галузі та, дані про інтерв’юєрів (останнє допоможе створити більш персоналізований діалог). Також, напередодні зустрічі потрібно:
- Уважно ознайомитися з оглядом на вакансію (це допоможе зрозуміти, чи володіє людина необхідними навичками);
- Бути максимально відвертими, наприклад у разі відсутності певних вмінь, зробити акцент на таких скілах, як здатність до швидкого засвоєння інформації або вмотивованості;
- Продумати власні відповіді до поширених запитань на кшталт: “Чому Ви пішли з минулої роботи?”
Окремо, варто підібрати одяг, який найбільше асоціюється з образом ділової людини. Також, не варто забувати про демонстрацію власної зацікавленості. Тобто, потрібно розробити ряд певних запитань, які можна буде поставити рекрутеру у кінці зустрічі. До прикладу, можна проявити креативність та запитати: “Який найскладніший виклик може виникнути на моїй посаді протягом перших кількох місяців?”
Про що не можна згадувати під час інтерв’ю
Перш за все, ніколи не потрібно виправдовувати свою неготовність відсутністю часу. Тобто, у людини завжди залишається час, щоб гідно підготуватися до майбутньої зустрічі з рекрутером. Вже під час розмови, не варто казати про жахливі умови праці на минулому місці роботи та завершувати фрази словом “але”. Щодо останнього, йдеться, наприклад, про відсутність досвіду за певними потенційними обов'язками. І наостанок, не потрібно складати відповіді з шаблонів типу “Я постійно багато вимагаю від себе” або “Я є невиправним трудоголіком”.