Фасадні термопанелі – це новий спосіб утеплення та оздоблення приватних будинків та інших будівель. Завдяки наявності ізоляційного шару вони відмінно зберігають тепло і захищають від сторонніх звуків. Зовнішня сторона оформлена декоративними накладками, що дозволяють прикрасити й оригінально обробити будову.

Щоб купити термопанелі, потрібно звернутися до спеціалізованого інтернет-магазину. Там вам допоможуть підібрати оптимальний варіант цієї продукції.

Базова інформація

Фасадні термопанелі – це сучасний матеріал для зовнішнього оздоблення приватних будинків та інших будівель. Завдяки вдалому та продуманому поєднанню утеплювача та зовнішнього оформлення, дозволяють швидко та без зайвих витрат облаштувати своє житло. При цьому вони розраховані на тривалу експлуатацію та не потребують складного обслуговування.

Стандартно теплі панелі складаються з двох частин – внутрішньої та зовнішньої. Перша з них створюється з:

  • мінеральної вати;
  • пінополістиролу;
  • пінополіуретану.

Зовнішня частина оформляється за допомогою декоративних та міцних матеріалів, серед яких. Наприклад, клінкерної плитки, ПВХ, штучного каменя та різних полімерних покриттів.

Всі частини конструкції збираються між собою за допомогою складів, що клеять, або армуючих елементів.

Види термопанелей

Оскільки спочатку теплі панелі для зовнішньої обробки котеджів розрізняються за матеріалами та комплектуючим, їх поділяють за кількістю шарів:

1. Двошарові. Доступний, довговічний та невибагливий варіант. Підходять для обробки лише рівних поверхонь. Найчастіше у ролі основи виступає пінополістирол. Він не накопичує вологу, не промерзає та запобігає втраті тепла. Оскільки тонші за аналоги, моделі використовуються для обробки міцних і відносно товстих стін.

2. Тришарові. Складаються з утеплювача і декоративного шару між якими фольгована плівка. Остання виступає як додаткова теплоізоляція. Також такі вироби посилюються вставками з металу або пластику, що забезпечує їм необхідну жорсткість і дозволяє застосовувати їх при оформленні нерівних основ.

Рекомендуємо купувати термопанелі від виробників, що добре зарекомендували себе. Перед покупкою визначтеся з тим, які властивості має володіти продукція. Також обов'язково запитуйте сертифікати якості продавця термопанелей. Так ви зможете захиститися від купівлі продукції, яка не відповідає заявленим характеристикам.