Сучасний бізнес активно відмовляється від різних кордонів, роблячи вибір у бік співпраці з багатьма європейськими партнерами. З цієї причини підвищується попит на послугу міжнародних вантажних перевезень, які є складним комплексом заходів.

Останнім часом особливою популярністю користуються перевезення генеральних та збірних вантажів:

1. У разі доставки генеральних вантажів йдеться про фрахт всього контейнера або транспортного засобу. Усередині транспорту знаходиться партія вантажу, що належить одному клієнту. В результаті міжнародні перевезення здійснюються за заздалегідь спланованим маршрутом, з обов'язковим попереднім пакуванням, відповідним маркуванням.

2. Для дрібної партії, доставки штучної продукції запропоновано категорію «збірні вантажі». В результаті всі невеликі замовлення від різних клієнтів вирушають на один склад, де відбувається їхня консолідація. Таким чином, партії оформлюються як один вантаж з одним пакетом документів.

Завдяки різним варіантам міжнародних перевезень кожен клієнт зможе підібрати для себе найбільш відповідне та вигідне рішення.

Як дізнатися про вартість послуги міжнародних перевезень?

Розрахунок вартості здійснюється індивідуально для кожного окремо взятого випадку. До уваги беруться наступні важливі деталі, нюанси:

  • Особливості обраного маршруту – враховується відстань, яку потрібно подолати (від пункту «А» до пункту «Б»).
  • Категорія вантажу – що потрібно доставити. Від конкретного типу вантажу залежать умови підготовки до відправки, маркування, фасування та інше.
  • Обсяг вантажу – яка вага, розміри всіх товарів.
  • Тип транспортного засобу, кількість транспорту, який необхідно залучити до роботи.
  • Індивідуальні побажання клієнта.

З цієї причини вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта, посилаючись на всі вищезазначені вимоги та умови.

Доставка різних вантажів до країн Європи – вважається поширеною послугою, тому відзначають демократичні ціни для всіх бажаючих налагодити зовнішньоекономічне партнерство. В Україну привозять будівельні матеріали, продукти харчування, нафтопродукти та паливо, механічне обладнання, запчастини, фармацевтичну продукцію та інше. Завдяки допомозі фахівців, вдасться організувати регулярні перевезення із застосуванням оптимальних маршрутів та економічно вигідних видів транспорту.