Щоб досягти успішності в покері слід ретельно вивчати всі терміни та поняття, що застосовуються в цій грі. Проєкт Funstage, перейти на який можна за посиланням https://funstage.com.ua/, пропонує багато корисної та цікавої інформації. Розглянемо, що собою представляє термін «blockers» (блокери).
В покерних іграх це означає кишенькові карти гравця, при наявності яких знижується ймовірність випадіння на ігровому столі певних комбінацій.
Як на практиці застосовується blockers
Застосування блокерів на різних етапах гри має свої особливості.
- На флопі. Використання даного прийому суттєво впливає на те, яке рішення буде прийняте гравцем (особливо коли розглядається можливість флешу). Якщо ви маєте 2 карти тієї ж масті, яка тягнеться і флеш ще не закритий до ріверу, це підвищує вірогідність того, що суперник також має дро на флеш. Таким чином, блокер зменшує схильність до фолду якщо ваша ставка на рівері. У випадку, якщо на столі вже знаходиться 3 одномасних карти, а в кишені є такий же Туз, це дає вам блокер на можливий натсовий флеш у суперника. Виходячи з цього, доцільно використовувати це на свою користь, змушуючи опонента скидати слабкі флеші, маргінальні комбінації.
- На префлопі. В цьому випадку, важливо враховувати blockers коли вибір карт в руці має вплив на результат роздачі, особливо коли розглядається діапазон противника. Наприклад, при наявності Тузів та карт, що утворюють Бродвей в грі проти тайтового суперника можна зробити руку більш сильнішою, оскільки власними картами можуть блокуватись безліч сильних комбінацій. Блокери на префлопі проти лузових учасників можуть мати менше значення, оскільки ті досить часто надають перевагу грі з широким діапазоном рук, включаючи багато маргінальних.
- Під час конфронтації з суперником. Якщо на флопі було отримано 2 пари та при наявності агресії суперника на сухому флопі, який часто ставиться ним на сет, наявність блокерів на 2 з 3-х сетів, можна більш сміливо продовжувати грати, так як вірогідність того, що у опонента є сет, не дуже велика.
- При наявності топ-сету на дошці без очевидних дро та 2 з 4-х карт цієї топ-пари знаходяться у вас у кишені, це означає, що вірогідність того, що у противника в наявності є така ж топ-пара, мінімізується. Гравець має можливість застосовувати велью-бет, слоуплей та інші різноманітні тактики, виходячи з того, з противником якого типу ведеться гра.
Слід розуміти, що застосування blockers потребує досконального знання гри та суперників, з якими ознайомить стаття за посиланням https://funstage.com.ua/stati/chto-takoe-blokery-v-pokere/. Якщо концепція блокерів буде застосовуватись неправильно, це призведе не до успішної гри, а навпаки дасть зворотний ефект.