Професійні гравці покеру, систематично дивують нас своїми успіхами. Обидва відомих гравці Андрій Новак та Андрій Держипольський вкотре продемонстрували свої здібності в покері та змогли досягти значних результатів, не тільки в покер-румі https://ua1.com.ua/pokerrooms/vbet, а й на змаганнях.

Андрій Держипольський

Уже з початку 2024 року Андрій Держипольський практично затвердив звання найкращого в Україні гравця в покер у режимі онлайн. Цього разу Держипольський показав, на що він здатен, у турнірі Sunday High Rollers Main Event із бай-іном у 1050 американських доларів. Цей турнір зібрав 420 входжень, тим самим утворивши призову суму в 420 000 американських доларів. У Андрія вийшло фінішувати на п'ятій сходинці, завдяки чому виграв трохи більше 25 000 доларів США. Переможцем у цьому онлайн-покері став фінський покерист, призовий виграш якого склав аж 80 000 доларів США, нік якого був BAAABUUSKIIII.

Андрій Новак

А ще український покерист Андрій Новак став переможцем у змаганні з покеру Sunday Saver HR (Hyper) за 1500 доларів США. Оскільки в даному змаганні брало участь тільки 32 гравці, то у Новака вийшло виграти призову суму трохи більше 13 000 доларів.

Покерист під ніком Loh777

Не дарма кажуть, що як корабель назвеш, так він і попливе. Про це можна судити про гравця покериста, нік якого був Loh777, мабуть він просто не знав про бонуси покер-румів https://ua1.com.ua/pokerrooms-bonuses, і грав одразу на реальні гроші. Цей гравець зумів досягти фінішних столів одночасно у двох змаганнях із бай-інами в 215 доларів США. У турнірі Sunday Last Call від зміг фінішувати п'ятим, завдяки чому його виграш склав 3 000 доларів. А в змаганні Bounty Hunters Big Game фінішував третім і заробив приз розміром 6 000 доларів.

Неймар

А ось у покериста Неймара (і також зірка футболу Бразилії) виникли серйозні неприємності. Він відомий своєю великою прихильністю до покеру і його підозрюють у незаконному просуванні онлайн-казино. За таке Неймару може загрожувати тюремне ув'язнення.

Корисна інформація для любителів онлайн-покеру

Якщо ви прихильник гри в онлайн-покер, то для вас буде корисною інформацією знати, які існують бонуси покер-румів та умови їхнього відіграшу від відомих компаній в Україні. Завдяки таким спеціальним пропозиціям, можна не тільки відмінно натренуватися в грі, а й виграти солідну винагороду.

Хто знає, можливо на наступне змагання міжнародного рівня вирушите саме ви. Головне пам'ятати, покер - це не тільки розвага, а й одна з дисциплін кіберспорту, тому й підхід до гри має бути відповідний - спортивний.