Останніми роками курці все частіше відмовляються від фабричних сигарет, міцність, аромат та склад яких визначає виключно виробник. Набагато приємніше самому контролювати виготовлення продукту, який ти споживаєш. Тим паче, для цього потрібно не так і багато.

Головне – ароматний тютюн, який, власне, й насолоджуються поціновувачі. Його можна споживати завдяки люлькам чи загортаючи в сигаретний папір. Однак найчастіше тут використовують гільзи.

Що таке сигаретні гільзи і якими вони бувають

Гільзи – це щось на зразок оболонки для сигарети, порожній циліндр, який потрібно заповнити тютюном чи сумішшю для куріння. Для заповнення гільз використовують спеціальні машинки, ручні або автоматичні.

Гільза зазвичай містить фільтр, що захищає легені курця від потрапляння шкідливих речовин. Втім деякі курці користуються гільзами без фільтру, вважаючи, що саме таким чином можуть відчути всю повноту смаку тютюну.

Ринок пропонує настільки велике розмаїття варіантів, що початківцям буває складно зорієнтуватися у видах гільз за розміром, формою, матеріалом виготовлення чи кольором.

Щодо матеріалу, то від його вибору залежать міцність сигарети та її здатність утримати тютюн усередині. Найпоширенішими є гільзи з целюлози, льону та рисового паперу. Всі вони натуральні, жодних шкідливих складових у папір не додають.

Також при виборі гільз покупці звертають увагу на їхній розмір, діаметр, товщину, зовнішній вигляд та ароматичні суміші, що входять до складу заготовки під сигарету. Від діаметру гільзи залежить кількість тютюну, яку туди можна набити. В деякі гільзи інтегрують спеціальні капсули з унікальними смаками. Вони додають ароматам тютюну неповторних відтінків.

Сигаретна гільза може бути також елементом стилю. Оскільки гільзи виготовляють різних кольорів, то модники можуть підібрати колір самокрутки під той чи інший лук.

Переваги гільз для самокруток

Порівняно із папером для самокруток, гільзи є простішими у використанні. Початківець, який не має досвіду скручування сигарет власноруч, не зможе зробити якісну самокрутку, тоді як із гільзами це – дуже просто. Крім того, із заготовки не висипається тютюн, а сама сигарета не розкручується.

Порівняно зі звичайними сигаретами, головна перевага гільз полягає в тому, що вони дають змогу створювати ексклюзивну продукцію, на власний смак. Також використання гільз чудово підійде для тих, хто хоче в майбутньому відмовитися від куріння, поступово зменшуючи розмір гільз.

Серед плюсів і низька вартість гільз. Так в інтернет-магазині Smoky Dogg ціни на гільзи для самокруток стартують від 24 грн за сотню.