Тематика свят може відрізнятися: весілля, концерт, корпоратив, але в будь-якому разі доведеться подбати про вибір меблів. Перше, на що потрібно звернути увагу, це столи, на яких розміщуватимуться закуски для гостей. Купувати їх, фінансово затратно, а зберігати – проблематично. У цій ситуації рішенням буде оренда столів з доставкою. Це економний варіант, що дозволяє організувати свято, підібрати модель, що відповідає оформленню, та порадувати гостей. Компанії, що займаються прокатом, пропонують широкий асортимент виробів, тому пропонуємо розібратися з тим, якими вони можуть бути.

Докладніше про типи столів

Ніхто не наголошує на тому, що меблі на святах – це не просто функціональне доповнення, а й арт-об'єкт. За класифікацією, їх можна поділити на:

  • Фуршетні – класичне рішення, яке дозволяє розмістити закуски, забезпечивши комфортну посадку для гостей. Вони будуть актуальними на: корпоративах, весіллях, робочих зустрічах та інших заходах з великою кількістю людей;
  • Коктейльні. Яке ж може бути свято без облаштування бару? Такі моделі радують яскравим оформленням та незвичайною конфігурацією;
  • Скляні – для проведення тематичної вечірки вони будуть найкращим рішенням. Конструкція надасть дизайну легкості, а букет квітів, розміщений зверху – витонченості;
  • Журнальні – при організації зустрічі на відкритому повітрі чи конференції такі столи будуть незамінні;

Визначте концепцію заходу, і проблем із вибором не виникне.

Чи вигідно орендувати столи?

Організація свята спричиняє великі витрати, і якщо є можливість заощадити, то від неї не потрібно відмовлятися. До переваг прокату меблів можна віднести:

  • Відсутність потреби у пошуку складу. Після закінчення заходу не доведеться думати про те, де зберігати реквізит;
  • Економію грошей. Нові меблі коштують недешево, і витрачати гроші, для їх одноразового використання не має сенсу;
  • Якість. Компанії, що займаються прокатом, надають чистий та сучасний реквізит;

Якщо ви регулярно займаєтеся проведенням свят, то послуги з оренди будуть вам актуальні. Таке рішення дозволить щоразу експериментувати з тематичним оформленням. Кількість столів та їх дизайн залежить від типу свята.

Де можна взяти меблі напрокат?

Ідеальна організація заходів – завдання не з простих, адже на пошуку локації робота не закінчується. Більше уваги вимагає підбір меблів, які мають бути: чистими, комфортними, функціональними і такими, що вписуються в загальну концепцію. Знайти такі в магазині буде не просто, і не завжди є час, ходити десятками торгових центрів. Звернувшись до компанії Vira-Kiev, ви зможете ознайомитись з широким асортиментом меблів та орендувати їх за доступною вартістю. В наявності є реквізит для урочистих та ділових зустрічей.

Все, що потрібно зробити, так це: перейти на офіційну сторінку компанії, ознайомитися с асортиментом, та зв’язатися з менеджером. Для клієнтів пропонується доставка товару по зазначеному адресу. Прокат всього необхідного для свята – сучасне рішення, яке збереже ваші гроші.