29 листопада національна жіноча збірна взяла участь у класичній естафеті у Швеції. За підсумками змагання Україна не потрапила до топ-10, посівши лише 12 місце. Відставання від лідерів перегонів становило понад 6 хвилин. Наступний старт призначено на початок грудня і на цю спортивну подію з нетерпінням чекають уболівальники всього світу. Букмекерські контори в Україні також відзначають зростаючий інтерес фанатів спорту до результатів Кубка світу з біатлону. На думку експертів, зростання кількості ставок на спортивні заходи спричинене також вигідними умовами з боку букмекерів. Наприклад, у БК GGbet промокод надає заохочення до 250% від депозиту. Але й інші клуби не відстають. Так, промокод Vbet забезпечує фрібет до 50%, що підігріває інтерес у публіки та стимулює проводити аналітику ігор.

Склад збірної

Перед початком Кубка світу з біатлону 2023/24 старший тренер Микола Зоц оголосив склад команди. На заявку потрапили:

  • Крістіна Дмитренко, яка відкрила естафету для України;
  • Дарія Блашко, дебютантка змагань;
  • Ганна Кривоніс, для якої ця естафета стала п'ятою в кар'єрі;
  • Ірина Петренко, фініш змагань.

З біатлоністок, що перебувають у Швеції, до складу збірної не увійшли Анастасія Меркушина та Любов Кип'яченкова. Проте затверджений склад не є остаточним і протягом сезону може змінюватися.

Також головний тренер пояснив відсутність Юлії Джими. За його словами, через проблеми зі здоров'ям спортсменка не змогла б якісно продемонструвати себе на змаганнях.

Причини поразки

Після естафети Ірина Петренко прокоментувала свій виступ та підсумки перегонів. На дистанцію спортсменка вийшла 14-ою, з 5-хвилинним відривом між нею та лідерами зі Швеції.

За її словами, перед змаганням тренер доклав усіх зусиль, щоб згуртувати команду. Протягом естафети кожна з біатлоністок припускалася тих чи інших помилок. Хтось не впорався психологічно, а хтось на колі. Невдоволена своїм виступом залишилася і Ганна Кривоніс, для якої естафета стала справжнім емоційним випробуванням. Але спортсменки не сумують, адже будь-яка поразка – це черговий щабель до перемоги.

Нагадаємо, що Петренко вже брала участь у змаганнях на етапі, що проходили у 2022 році у Рупольдингу, Німеччина.

За підсумками естафети перемогла збірна Норвегії, яка обійшла господарок етапу зі Швеції після заключної стрілянини. Команда вдруге поспіль завоювала золото в жіночих перегонах в Естерсунді.