Один з наших співвітчизників по імені Богдан Чорний взяв участь у найбільш високооплачуваному покерному турнірі, що проводився в режимі реального часу. Головний приз сягав 10 400 доларів. Гравець зайняв перше місце серед інших вітчизняних учасників у змаганні WPT-WPT World Championship. Взагалі івент мав рекордну сумму розіграшу, яка складає аж 40 мільйонів доларів. Фінішне змагання відбувся у Лас-Вегасі. Неймовірно, але багато призів дістались саме покеристам з України.

Українцям вдалося підкорили покерний турнір в Празі

Українські любителі, а точніше професійні гравці в покер, зуміли взяти декілька неймовірних виграшів на турнірі, що проходив у Чехії. Загалом нашими співвітчизниками було зайнято більше ніж чотири десятки призових місць.

За даними Hendonmob, Богдан Чорний раніше не приймав участі в турнірах з вхідним депозитом 10 400$. Та він ризикнів. І не даремно. Гравець опередив багатьох відомих покеристів, фінішувавши на 36-му місці і вигравши 132 500$. Це найкращий результат для учасника МТТ офлайн.

Серед 3835 гравців ще два українські учасники не залишилися без нагород. Це Ольга Єрмольчева, яка фінішувала на 180-му місці і отримала 28 000$ призових, і Ренат Богданов, який завершив гру на 230-му місці і отримав 25 500$ призових.

Чемпіон світу WPT отримає фантастичний приз у розмірі більш ніж 5 з половиною мільйонів доларів. Найбільш вірогідним призером вважають Ендрю Ліхтенбергера. Все тому, що він володіє більшістю фішок першої шістки. Кріс Мурман, який переслідує його найбільше, має 74ББ.

Якщо ж ви також хочете досягнути подібних успіхів, ви можете почати з гри, завітавши до різних покеррумів https://www.liga.net/igaming/pokerrooms.

Випробуйте долю, взявши участь в передноворічній акції від Pokerbet

Учасники Daily Fortune Card щодня отримують вигідні бонуси, які допоможуть їм значно збільшити свій рахунок. Також у гравців є шанс виграти грошові призи у головній грі наприкінці року.

З 9 по 30 грудня Pokerbet запрошує покеристів для участі в акції Daily Fortune Card. Головний приз достанеться тому гравцю, який стане власником так званої «щасливої карти», яку можна тягнути кожен день.

Pokerbet також запрошує бажаючих на Winter Poker Cup

Окрім квитка на Windfall, ви можете виграти безкоштовні спіни, бонусні виграші та перепустку до відбіркового змагання на участь в івенті Millionaire Maker, що буде проходити 30 грудня. Путівку можна отримати о 19 годині кожного дня безпосередньо на платформі. Щоб взяти участь, потрібно пройти реєстрацію.

Якщо ви є азартною людиною та прагнете здобути професійні навички та поставити рекорд за покерним столом, завітайте до покерруму, наприклад, Vbet https://www.liga.net/igaming/pokerrooms/vbet. Компанія знаходиться на ринку ще з 2003 року. До послуг гравців комфортне лобі, великий вибір захопливих турнірів з високим призовим потенціалом і широкий вибір спеціальних пропозицій. Цікавою особливістю платформи є бот Hoory. Це онлайн-помічник, який відповідає на всі ваші запитання, знаходить події та допомагає робити ставки.