Розвиток цифрових технологій та інтернету призвело до появи різноманітних розрахованих на багато користувачів ігор, в які грають мільйони користувачів у всьому світі. Проводяться різноманітні змагання та чемпіонати, на які можна робити ставки на сайті GGBet, укладаючи парі на найбільш привабливих умовах, з високими коефіцієнтами по десятках ліній, а також отримуючи різноманітні додаткові бонуси.

Що включає поняття кіберспорту, на що можна ставити

На сьогоднішній день поняття кіберспорту є досить широким, включаючи практично будь-які онлайн-ігри, поєдинки між гравцями чи командами. До найбільш популярних ігор, за якими проводяться турніри та чемпіонати, відносяться:

- DOTA 2;

- Counter-Strike: Global Offensive;

- PUBG;

- League of Legends;

- Overwatch.

Всі актуальні та майбутні події, за якими ви можете укладати заклади та робити ставки, представлені в каталозі. Дивіться докладні описи, а також іншу необхідну інформацію, статистику зустрічей і т.д.

Найбільшого поширення набули:

- бойові арени, де команди проводять баталії та намагаються захопити «будинок» суперників;

- спортивні симулятори, які відтворюють деякі з видів реального спорту: футбол, хокей, баскетбол, стрибки, теніс;

- симулятори танкових баталій та ін.

Ключовою особливістю є те, що парі на кіберспорт полягають на ті події, які відбуваються реально, хоча проводяться змагання у віртуальному світі. Тут немає запрограмованих алгоритмів, а все залежить від мистецтва спортсменів та команд, як і у реальному спорті. Таким чином, можна складати найточніші прогнози, що найкраще виходить у тих, хто стежить за складами команд, вивчає архіви з минулих чемпіонатів та іншу інформацію.

Найбільш функціональною платформою є GGBet, що працює через веб-інтерфейс, а також спеціально розроблений додаток для Android та iOS. Можна пройти реєстрацію по Email, номеру мобільного телефону з підтвердженням за кодом із SMS, а також авторизувавшись через одну з популярних соціальних мереж. На сайті є докладний довідковий розділ, в якому вказано основну інформацію, вимоги до користувачів, а також фінансову інформацію. Додаткові запитання завжди можна поставити в службу підтримки, написавши через форму зворотного зв'язку, в один із месенджерів або електронною поштою. По кожній з подій відкрито десятки ліній, можна робити ординари та експреси, укладаючи парі.