Сукня – базова річ в жіночому гардеробі. Вона поза часом. Це універсальний варіант, який буде доречним майже в будь-яких ситуаціях. Плаття нерідко стає ключем до успіху. Для жінки важливо мати розуміння, як вдало обрати модель, аби наповнити свою шафу якісними та стильними речами.

Як обрати ідеальне плаття?

Незалежно від того, де відбувається покупка – в магазині або інтернеті – знайти своє ідеальне плаття в квітах, в смужку чи горошок цілком можливо. Дивлячись на різні моделі та приймаючи рішення, потрібно обов’язково врахувати базові критерії:

  • фасон – роздивляючись різноманіття позицій, бажано враховувати особливості своєї фігури, її вигідні сторони, та такі, які хочеться приховати;
  • комфорт – власниця повинна почувати себе комфортно в одязі, в цьому питанні ключовими є довжина, декольте, рукава, а також особливості майбутнього носіння;
  • якість тканини – обов’язково варто розглянути склад матеріалу, його тактильні якості, обробку швів, фурнітуру, рівномірність кольорів та малюнків;
  • натуральність чи синтетика – всім відомо, що натуральні тканини набагато кращі, проте сьогодні не слід боятись штучних матеріалів, серед них є чимало якісних та зносостійких зразків;
  • колір – не всі кольори однаково личать жінкам, тому необхідно обирати ті, що гарно відтінять зовнішність; знання власного кольоротипу допоможе підібрати лінійку найбільш вдалих відтінків;
  • подія – різні приводи часто мають свої вимоги щодо дрес-коду, а саме – фасону, кольору, стилю, аксесуарів.

Також основним фактором буде і вартість плаття. Рекомендується одразу визначити допустимий діапазон ціни та шукати в його рамках, відсіявши позиції, що не підходять.

Популярні та виграшні фасони жіночих суконь

Існує неймовірно широкий асортимент фасонів та моделей суконь для жінок. Вони відрізняються дизайном, формою, функціональністю.

Найбільш популярним вважається плаття А-силуету. Така річ розширюється від талії, що створює привабливий, жіночний образ.

Універсальним варіантом є сукня-футляр. Вона повторює риси фігури та формує плавний, витончений силует. Такий фасон, в залежності від дизайну, буде доречним і на діловій зустрічі, і на святковій події.

Сукня на запах стане в нагоді будь-якому типу фігури. Вони вигідно підкреслюють талію, грамотно розставляють акценти. Різні тканини дозволяють отримати різноманітні ефекти, від повсякденного до вечірнього.

Максі довжина – зазвичай це неформальний, вечірній лук. Особливий шарм мають моделі з легких тканин, які дарують відчуття невагомості та романтичності.

Сукня-сорочка ніколи не втрачає актуальності. Це оптимальне рішення для жаркого літа. Доповнюючи її відповідним взуттям, жінка в ній може піти на роботу або на побачення. Дизайнери пропонують сорочки з деніму, бавовни, вельвету, льону.