Українська універсальна біржа проводить конкурентні, доступні кожному торги необробленою деревиною та здійснює постторговий сервіс до якого входить контроль передачі реалізованого на аукціонах ресурсу покупцеві. Це допомагає уникнути непорозумінь між сторонами контракту щодо відповідності параметрів деревини з тими, що зазначені в біржових лотах, а від так гарантує виконання договорів.

Нещодавно така процедура відбулась на Полтавщині, де Філія «Миргородське лісове господарство» ДП «Ліси України» продала партію необробленої деревини ТОВ «Київ ліс».

Представник Агента УУБ та продавця оглянули реалізований ресурс. Звірили його параметри – якість, розміри, породу та інші з зазначеними в документах. Вони відповідали заявленим. Тож, цей контракт буде виконано й новий власник отримає саме той товар, який йому потрібен у визначені терміни.

«Іноді між покупцем та продавцем можуть виникнути непорозуміння стосовно параметрів реалізованої на торгах необробленої деревини. Це може призвести до зриву контракту. Для того, щоб цього уникнути ми й здійснюємо контроль відвантаження сировини новому власнику. Він повинен отримати саме ту сировину, що йому потрібна. Завдяки процедурі контролю рівень виконання договорів на Українській енергетичній біржі сягає близько 90%», - розповіла Ю. Гончарова, менеджер з роботи з клієнтами ТОВ «ЛІС ЮА» (Агент УУБ).