Український сайт  https://znaki.fm/uk/ представляє для своїх відвідувачів цікаву інформацію про життя України. На сторінках цього ресурсу представлені:

 Найвідоміші українські особистості, описана їхня біографія та історія життя.

  1. Відомі компанії України. Описано шлях досягнення успіху кожної компанії.

  2. Представлено актуальні події з життя України. Користувачі сайту будуть у курсі останніх новин.

  3. Відомі та популярні українські місця.

Завдяки сайту знаки FM користувач зможе отримати важливу інформацію про Україну та її компанії і людей.

Основні розділи 

Український сайт znaki.fm вирізняється простою і зрозумілою навігацією. Вся інформація поділена на основні розділи:

  1. Розділ про компанії представляє актуальну інформацію про відомі українські організації, які заробили позитивну репутацію. Ці організації відіграють важливу роль у житті українського народу і роблять кращими умови життя. Наприклад, до цього списку увійшов Monobank. Цей банк є першим мобільним банком в Україні. Всі свої послуги цей банк надає через мобільний додаток. Це дуже зручно для користувачів, так як не треба відвідувати офіс. Він заснований в 2017 році. З цього часу він завоював популярність серед користувачів.

  2. Розділ "Події": представляє останні популярні події в Україні. Наприклад, однією з таких подій є фестиваль Burning man. Він проходить щороку в пустелі Блек-Рок у Неваді. Вперше він був проведений 1986 року і з цього часу фестиваль став набирати все більшої популярності. Назва цього фестивалю перекладається з англійської, як Палаюча людина, оскільки після його закінчення спалюється фігура з дерева. Цей захід триває 8 днів і його відвідують кілька сотень тисяч людей. Серед відвідувачів цього заходу були і представники України. Іншим відомим заходом є Айронмен. Це складне змагання в тріатлоні. Воно є унікальним у зв'язку з тим, що учасники мають пройти три етапи без перерви: плавання, велоперегони та біг. Кожна дистанція досить довга. Необхідно подолати шлях у 3,86 км вплав, 180,25 км на велосипеді та 42,195 км бігом. Порядок має бути саме таким.

  3. Розділ "Люди" розповідає про найпопулярніших людей України. Тут розповідається про Івана Тарасовича Рудого. Він є державним і політичним діячем. Також він екссекретар Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України. У 2020 році він став головою комісії, яка регулює діяльність азартних ігор і лотерей. Наразі він також є капітаном національної збірної України "Ігри Нескорених". Інша відома українська особистість - Михайло Федоров. Він є політиком і державним діячем України. Він є організатором державного проєкту "Дія". Цей проєкт був створений з ініціативи Міністерства цифрової трансформації країни. Після того, як Михайло Федоров став брати участь у політичному житті країни, він суттєво вплинув на розвиток сфери цифрової трансформації та інновацій.

  4. Розділ "Місця" представляє інформацію про найвідоміші місця, які відіграють важливу роль у житті України. Сюди увійшли США. Сьогодні Америка відіграє одну з ключових ролей у світовому політичному житті. Тут живе близько 330 мільйонів осіб. Щороку тут виробляється один із найбільших номінальних ВВП. Прапор Америки вважається одним із найбільш упізнаваних. Інша країна, яка впливає на Україну - Угорщина. Незважаючи на те, що тут немає жодного моря, тут сотні гарячих термальних джерел. Завдяки цьому, ця країна є головним бальнеологічним курортом Європи.

  5. Розділ "Валюта" присвячений опису відомих світових валют. Однією з таких є Долар США-$, USD. Це внутрішня валюта США. Крім того, долар є одним з основних засобів розрахунку у світовій торгівлі. Ця валюта застосовується в різних операціях між країнами Міжнародного Валютного Фонду.

Найактуальніша інформація 

Сайт знаки FM постійно оновлює подану інформацію. Тому користувачі будуть завжди в курсі останніх подій з життя України.