Як для жінок, так і для чоловіків джинси – це важливий елемент у гардеробі кожного. Адже вони досить зручні, практичні, універсальні, бо можна поєднувати з різними стилями. Якісні джинси можна комбінувати з різноманітними елементами одягу на прогулянку, на побачення, на роботу, на навчання тощо. Найголовніше, щоб Ви обрали правильний фасон джинсових штанів, щоб потім носили із задоволенням, та які підходять саме Вам!

Які є різновиди чоловічих джинсів?

Джинси чоловічі існують у декількох типах, які добре виглядають на чоловіках. Проходить час і фасони джинсових штанів змінюються, тому на сьогоднішній момент найбільш популярними є такі види:

  • Скінні – це відмінна модель для тих, хто полюбляє вузькі джинси. Це завужені штани, які гарно та ідеально підходять для струнких молодих хлопців та чоловіків. Джинси щільно облягають ногу і поєднуються з повсякденними образами, але можна комбінувати з елементами інших стилів.
  • Прямі джинси – це класичні джинси, що злегка звужуються донизу. Вони підходять чоловікам різного віку. Якщо довжина фасону коротша, ніж потрібно, то дані штани можна підвернути.
  • Вільні джинси, які не торкаються шкіри і більше поєднуються зі спортивним стилем. Такі джинси не призначені для суворого дрес-коду, а підходять для прогулянок, зустрічей з друзями тощо.
  • Кльош – це класична модель джинсів, які знову у моді. Мають прямий крій до коліна, а далі розширюються донизу. Так, нижня частина є з максимальною шириною.

Як вибрати чоловічі джинси?

Для того, щоб Ви могли носити джинси багато років, то необхідно обирати тільки якісні речі. З цим Вам допоможуть декілька правил, які потрібно враховувати при виборі одягу, а саме:

1. Шви повинні бути міцними та прямими, а також, щоб не стирчали ніякі нитки.

2. Усі деталі (кнопки, блискавки та інше) мають бути надійними та міцними, щоб через деякий час Вам не потрібно було їх міняти.

3. Кишені повинні бути без усіляких складок і добре пришиті.

4. Заклепки повинні бути проштамповані з назвою бренду.

5. Ззаду етикетка має бути з натуральної шкіри.

Якщо Ви будете дотримуватись усіх вищеперерахованих правил, то будьте впевнені, що придбали якісну оригінальну річ у Ваш гардероб.

Як правильно обрати розмір джинсів?

Головний нюанс, який потрібно враховувати – це визначитися з розміром. Тому слід перед тим, як купувати джинси, необхідно виміряти обхват талії та довжину ноги (по внутрішньому шву). Якщо ж Ви будете замовляти в інтернет-магазині, то зверніться до розмірної сітки, якщо ж купуватимете в магазині – то приміряйте відразу там.