Монолітний полікарбонат - це вид полікарбонату, який складається з одного шару матеріалу, на відміну багатокомпонентних багатошарових полікарбонатних листів. Цей матеріал отримав широке застосування в різних областях, включаючи будівництво, виробництво світлопрозорих конструкцій, виготовлення захисних екранів та багато інших областей завдяки своїм характеристикам. Компанія «karbosnab» пропонує монолітний полікарбонат найвищої якості, виготовлений у Європі, маючий антивандальні властивості та стійкий до граду. Також полікарбонат, що пропонується, вироблений за спеціальною технологією та має подвійний УФ-захист, який захищає від впливу ультрафіолетових променів, тим самим збільшуючи термін служби.

На сайті можна обрати необхідний антивандальний монолітний полікарбонат BauGlas FSX LONGLIFE, встановивши наступні категорії:

  • Товщина від 0.8 мм до 14 мм
  • Колір – прозорий, сіра бронза та синій
  • Тип поверхні – глянцева або шагренєва
  • Розмір листів (мм) від 1025х2100 до 2050х6100

Компанія пропонує знижки до 20% на весь асортимент прозорого монолітного антивандального полікарбонату та надає гарантію 15 років на термін його експлуатації. Великою перевагою є майже абсолютна прозорість, яка забезпечує понад 92% проникнення світла та світлопередачі.

Переваги монолітного полікарбонату

Через свої унікальні характеристики монолітний полікарбонат широко застосовується у будівництві, виробництві огорож, дахів, вікон, світлових бар'єрів та інших конструкцій, де потрібен міцний та світлопрозорий матеріал. Він є ідеальним для виготовлення навісів, покрівлі, фасадів, завдяки таким своїм перевагам:

  • Має високий рівень прозорості, що робить його відмінним матеріалом для світлопрозорих покриттів і конструкцій
  • Дуже міцний та стійкий до ударів, може витримувати значні механічні навантаження
  • Легка вага полегшує встановлення та обробку
  • Його можна легко різати, гнути, свердлити та формувати у різні форми, що забезпечує гнучкість у дизайні та установці
  • Має хорошу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, а також до атмосферних впливів, включаючи дощ, сніг та град

Монолітний полікарбонат від компанії  «karbosnab» є найкращим вибором для створення легких і міцних конструкцій. Замовити товар та поставити запитання щодо умов доставки та оплати можна по номерам телефонів, вказаних на сайті компанії.