У кожному будинку і робочому приміщенні повинна бути система опалення. Рівень температури взимку в нашій країні занадто низький для комфортного перебування в будівлі без опалення, тому під час проєктування будівлі завжди створюють і опалювальну систему. Вона може передбачати використання різних теплоносіїв і джерел тепла, відповідно, використовується і різне обладнання.

Компанія Vismer представлена як надійний постачальник обладнання опалення. Ви зможете замовити окремі агрегати та інструменти або ж повний комплект для монтажу опалювальної системи на об'єктах різного типу.

Vismer пропонує якісні сертифіковані товари від провідних світових брендів: PURMO, BUDERUS/BOSCH, ATLANTIC, Rautitan, Rautherm S, KAN-TERM, K-FLEX, BONOMI, CEWAL, ITRON, APATOR, WILO, GRUNDFOS, BOSCH, FLAMCO та інших.

Ви зможете підібрати обладнання для прокладання та ремонту опалювальних систем у житлових багатоповерхових і приватних будівлях, комерційних приміщеннях або на промислових об'єктах.

Яке обладнання опалення можна замовити у Vismer?

У каталозі компанії Vismer представлений дуже широкий асортимент обладнання опалення. Залежно від типу системи, габаритів приміщення, а також інших чинників комплект обладнання може включати:

1. Радіатори - це джерело тепла частіше за інших використовується для обігріву кімнат.

2. Конвектори електричні або для водяного опалення різної конфігурації.

3. Котли газові або електричні різної потужності. Якщо будівля не підключена до централізованої системи опалення, котел - це серце опалювальної системи.

4. Насоси різної потужності та типу від провідних світових брендів.

5. Розширювальні баки - обов'язковий елемент водяних опалювальних систем, який використовується для прийому надлишку теплоносія.

6. Труби та фітинги.

7. Кріпильно-запірна арматура.

8. Лічильники та ін.

Компанія виконує як приватні замовлення, так і співпрацює з найбільшими будівельними компаніями. Ви можете замовити все необхідне для прокладання системи опалення в одному місці.

Надійна та довгострокова співпраця - компанія Vismer

Будівництво - це масштабний процес, який вимагає хорошої організації, пунктуальності та відповідальності. Щоб процес проходив швидко і стабільно важливо знайти надійних постачальників обладнання, які, до того ж, зможуть запропонувати якісний товар за вигідною ціною.

Компанія Vismer працює на ринку України більше 10-ти років. За цей час були налагоджені міцні партнерські відносини з найбільшими будівельними і торговими компаніями, а також виробниками сантехнічного обладнання з різних країн світу.

Vismer заслужила репутацію надійного і чесного партнера, орієнтованого на довгострокову співпрацю.

До переваг роботи з Vismer відносять:

1. Індивідуальний підхід. Кожен клієнт отримує персонального менеджера, який контролює всі операції та надає професійні консультації з будь-якого питання.

2. Гнучку систему знижок для постійних клієнтів.

3. Комплектацію всього необхідного обладнання в одному замовленні.

4. Можливість замовити обладнання безпосередньо у виробника, якщо його немає на складі в Україні.

5. Доставку по країні.

6. Наявність усіх сертифікатів якості та відповідності.

7. Гарантію на обладнання.

Vismer - надійний постачальник обладнання опалення, який надасть першокласний товар і забезпечить безперебійний процес будівництва.