Щорічно виїжджати за межі України для лікування мають можливість багато потенційних пацієнтів, які бажають отримати найбільш кваліфіковане медичне обслуговування. Серед жителів Полтави особливим попитом користується не тільки лікування і реабілітація в Німеччині, але також діагностика і офтальмология (лечение глаз). І їх потік з року в рік неухильно зростає. Якщо громадяни ще десять-двадцять років тому головним чином виїжджали за кордон, щоб відпочити на курортах або в санаторіях, то ситуація сьогодні зазнала значних змін.

Все більше жителів Полтави їде за кордон, переслідуючи більш практичні і конкретні цілі: підлікувати захворювання в урологічному, гінекологічному, флебологічному, гастроентерологічному, проктологічному, ендокринологічному, онкологічному, кардіологічному, офтальмологічному, ортопедичному та інших відділеннях в найкращих європейських клініках і лікарнях. До Німеччини потенційні пацієнти також їдуть, щоб пересадити органи, на процедури із запліднення штучно, щоб народити здорового малюка в одній з кращих клінік. Дуже багато українським фахівцям вважають за краще іноземних. Це відноситься, зокрема, до німецьких пластичних хірургів і стоматологів-протезистів. Це відбувається тому, що в цій країні рівень надання якісної медичної допомоги настільки високий, що очікування зарубіжних пацієнтів в більшості випадків виправдовуються з лишком. З подробицями жителі Полтави можуть ознайомитися на офіційному сайті West Medical westmedicalgroup.com.ua.

Наявність лікувальної стратегії, апробованої в клінічних умовах, і висококваліфікованого медичного персоналу, застосування передових фармакологічних препаратів і значних науково-дослідних можливостей, прийнятних цін і строгого дотримання світовим лікувальним стандартам - ці критерії, що обумовлюють постійне щорічне збільшення кількості потенційних пацієнтів, які мріють відправитися до Німеччини на діагностування захворювань, проходження курсу реабілітації або поправку свого здоров'я.