Серед безлічі сучасних видів дитячого транспорту для навчання керування та з метою розвитку балансу найкращим варіантом є велобіг — дитячий колісний засіб, який допомагає зрозуміти ази їзди та керування велотранспортом. Себто катання на велобігу — ідеальний вибір для переходу надалі на звичайний велосипед.

Велобіг — велосипед без педалей для малечі: поради щодо підготовки та тренувань

Батьки, які вирішили купити такий вид дитячого велосипеда, зробили дуже слушний крок до навчання дитини керувати будь-яким транспортом. Особливості моделей, які тут обговорюються, в тім, що вони не мають педалей та ланцюга, а їзда виконується завдяки відштовхуванню від землі ногами. Таким чином малеча відчуває впевненість, стійкість. До того ж існують велобіги — велосипеди зі спрощеним керуванням, які можуть мати більш ніж два колеса. Сьогодні можна придбати дуже різні варіанти, гарним та зручним для навчання серед яких варто зазначити велобіг на 4 колесах, а також чудові моделі для комфорту як дітей, так і батьків.

Спочатку кожен з батьків ставить запитання: з якого віку можна їздити на велосипеді та як взагалі правильно навчити малечу кататися? Ось які поради пропонують фахівці велосвіту:

  • Для початку варто підібрати безумовно якісну модель, себто купити велобіг, ціна якого відповідає усім аспектам якості матеріалів, безпеці, комфорту. Для найменших дітей рекомендовано придбати велобіг на 3-4 колесах, або модель з ручкою для керування батьками. Сьогодні існує велика кількість цікавих варіантів, наприклад, велобіг 3 в 1.
  • Далі слід допомогти дитині навчитися: якщо ви обрали велобіг точно за розмірами відповідно росту дитини, допоможіть їй правильно сісти, тримати кермо та виконувати відштовхування ніжками — й ви побачите як малеча самостійно почне їхати.
  • Заздалегідь замовте елементи захисту для повного контролю безпеки: шоломи, наколінники, рукавички — сьогодні можна придбати будь-які корисні аксесуари.

Вже після того, як малеча зрозуміє принципи керування та їздитиме впевнено та довго, ви можете поміркувати про те, як підібрати справжній велосипед дитині. Проте не варто квапитись: діти повинні навчитися контролювати баланс та витривалість безпосередньо їзди.

Де можна вигідно купити велобіг дитячий гарної якості?

Зверніть увагу, що для дітей, які здобули гарний досвід керування та корисні навички їзди, вже можна купити дитячий велосипед. Проте до цієї теми варто підходити поступово. Перехід має бути повільним та контрольованим. А вибрати будь-який транспорт дуже зручно на сайті інтернет-магазину Westvelo, де ви спочатку можете купити велобіг дитячий, а трохи пізніше — підібрати велосипед. За каталогом westvelo.com.ua можна комфортно вибрати сучасні якісні дитячі ровери, Вествело пропонує не лише великий асортимент від надійних виробників, а також дуже привабливі ціни.