Як домогтися успіху в бізнесі? Бути хорошим маркетологом, менеджером, рекламістом і юристом. Неможливо скажете? Але керівник просто зобов'язаний хоч трохи розбиратися в кожному напрямку, інакше він не зможе займатися процесами і направляти робочий колектив в потрібне русло. Якщо осягнути ази управління, маркетингу та рекламної діяльності досить просто, то ось галузь юриспруденції може поставити багатьох в глухий кут. Вже тільки один Податковий кодекс вимагає багато уваги і наявності гідних джерел. Але як вникнути в податкове законодавство, якщо воно постійно зазнає змін? Кращий метод – знайти достовірний ресурс, який вчасно проінформує вас про всі нововведення. Наприклад, повідомить про податок на прибуток 2016 ставка на який оновилася або повідає про зміни в реквізитах. Де ж знайти такого помічника?

Ним може стати проект taxlink.ua. Яка у нього місія? Допомогти вітчизняним підприємцям бути в курсі всього, що пов'язано з податковим законодавством. Здавалося б, на просторах Інтернету є маса майданчиків з подібною інформацією. Але ось тільки вона не завжди достовірна і повна. Це змушує підприємців довго збирати дані, звіряти їх, виявляти неточності. Добре, якщо на таку рутину є час. Ну, а якщо зволікання неприпустимі? Тут і приходить на допомогу taxlink.

З матеріалів на порталі ви можете дізнатися не тільки про нововведення в кодексі, а й про інші новини, що стосуються податкової галузі. Тут же є і аналітичні публікації, які допоможуть вам краще розуміти Податковий кодекс і навчать розбиратися в його термінології.

Як оформляється заява про заява про застосування спрощеної системи оподаткування, які нові реквізити додані до декларації, як заповнити звіт - все це теж можна подивитися на порталі. У його розділах наводяться приклади усіх актів і бланків, що спрощує завдання для підприємця.

Важливо, що даний веб-майданчик інтерактивний – ви можете тут не тільки читати публікації, а й задавати питання професійним юристам. Вони допоможуть вам розібратися в нюансах і не допустити помилок при веденні податкового обліку.

Де помістити своє питання? Для цього на ресурсі передбачений спеціальний розділ. Ваше питання, як і відповідь юриста, буде доступним для ознайомлення і іншим відвідувачам.

Скільки часу потрібно юристам на обробку звернень від користувачів? Можете не хвилюватися – реагують на питання куратори проекту оперативно, тому вам не доведеться довго чекати на відповідь.

Удачі.