Людям, які за волею долі опинилися у складному положенні, потрібна не тільки стороння допомога, але і спеціальне приладдя. Серед нього – санітарно-гігієнічне обладнання. Воно значно спрощує проведення гігієнічних процедур, здійснення щоденних потреб, поліпшуючи тим самим якість життя літніх людей, інвалідів, хворих.

Стільці горщики для дорослих виготовляються з урахуванням різних фізіологічних особливостей пацієнтів. Завдяки цьому спрощується догляд за лежачими хворими. Вони зручні для використання у лікарнях, реабілітаційних центрах, санаторіях, в домашніх умовах. Переносні туалети не з'єднується з каналізацією та не мають зливу. Конструкції комплектуються знімним відром або судном.

Які стільці-туалети представлені у продажу

Санітарні засоби для людей з інвалідністю та людей похилого віку бувають різних моделей, форм.

Опорні рами

Пристосування підходять для пацієнтів, які здатних самостійно дістатися до вбиральні. Медичне обладнання встановлюється над унітазом: воно служить ослаблених людей додатковою опорою.

Накладки на унітаз для людей з інвалідністю

Для людей з проблемами ніг розташування унітазу здається занизьким. Пацієнтам з хворими колінами складно присідати так низько. Тому туалет для інваліда може бути оснащений спеціальною накладкою. Це зробить сидіння унітазу дещо вищим, що підвищить рівень комфорту людей з інвалідністю.

Стаціонарні конструкції

Стаціонарний туалет для хворих – це монолітна конструкція, оснащена знімною ємністю. Виріб було розроблено та запатентовано ще у 1994 році, але і до сьогодні такі моделі експлуатуються в різних куточках планети.

Складні туалетні крісла

Санітарний стілець для інвалідів підходить для хворих, поряд з якими постійно перебувають рідні або доглядальниця. Складні моделі зручні тим, що займають у приміщенні мінімум місця. Їх можна складати і акуратно ставити у куток, коли до хворого приходять знайомі, щоб відвідати.

Стільці-туалети з колесами

Наявність невеликих коліщат полегшує процес переміщення стільця-туалету. На ньому також можна перевезти хворого у ванну кімнату. Але у якості крісла-коляски такі стільці не підходять.

Візки-каталки із санітарним обладнанням

Інвалідне крісло туалет – універсальний пристрій із зручним сидінням. В такій конструкції людина з порушеннями опорно-рухового апарату може пересуватися самостійно або за допомогою помічника по квартирі, дістатися ванної кімнати. Ємності у таких візках наповнюють спеціальними адсорбуючими засобами, які додатково поглинають запахи.

Особливості вибору крісла-туалету для людини похилого віку

Правильно підібраний та горщик для дорослих повинен враховувати різні потреби користувача. Тому, при його покупці необхідно врахувати такі характеристики.

Вантажопідйомність

Для людей з надмірною масою тіла потрібен посилений туалетний стілець для інвалідів. Така конструкція здатна витримати до 200 кг.

Розміри сидіння

Стільчик повинен бути зручним для користувача. Тому його варто підбирати з урахуванням зросту й ваги людини з обмеженими фізичними можливостями.

Підлокітники

Для хворих людей зручними є моделі з відкидними підлокітниками. На них можна спиратись, що значно полегшує догляд за інвалідами родичам, доглядальниці.

В інтернет-магазині Baldinelli представлений асортимент стільців туалетів для інвалідів від провідних європейських виробників. Доставка замовлення здійснюється по території України за попередньою домовленістю.