Якщо ви хочете отримати якісний смартфон, який залишиться актуальним ще кілька років, але не бажаєте витрачати надто велику суму, ідеальним варіантом буде розглянути вживані айфони. Вони коштують не так дорого, як нові моделі гаджетів від Apple, але працюють з відмінною продуктивністю, без провисань і гальм. Широкий вибір iPhone у чудовому стані ви знайдете на сайті інтернет-магазину Storeinua. Ми ж розповімо про правила вибору таких пристроїв.

Як вибрати старий Айфон?

Якщо ви хочете купити вживаний iPhone, та не шкодувати про покупку, ретельно вибирайте продавця. В інтернет-магазині Storeinua ви знайдете хороший вибір вживаних смартфонів, які пройшли перевірку перед продажем. На сайті є моделі різних поколінь в ідеальному стані. Щодо критеріїв вибору, ми радимо дотримуватися такого плану:

  • перевірте цілісність корпусу;
  • зверніть увагу на наявність подряпин та сколів;
  • перевірте стан акумулятора, оцінивши його ресурс у відсотковому співвідношенні (показник нижче 80% вважається незадовільним);
  • дізнайтеся у продавця про можливі збої в роботі гаджета та про ремонтні роботи, які здійснювалися перед надходженням у продаж.

Вживані моделі iPhone можна умовно поділити на три категорії. У першій знаходяться практично ідеальні пристрої без видимих ​​слідів використання. Друга включає смартфони з зовнішніми відмітками, наприклад, подряпинами, вм’ятинами та сколами. У третій категорії знаходяться пошарпані гаджети, робота яких може викликати нарікання. Від покупки пристроїв останньої групи краще відмовитися, якщо ви не збираєтеся одразу відправити їх на розбирання.

Переваги покупки вживаних iPhone

До переваг таких Айфонів, крім доступної вартості, можна віднести їхню плавну роботу. Навіть моделі попередніх поколінь продовжують підтримуватись Apple, що забезпечує можливість оновлення додатків. Саме швидкість роботи відрізняє яблучні гаджети від смартфонів на Android та Windows Phone, які починають помітно гальмувати вже через рік після покупки.

Також варто відзначити високу якість всіх компонентів і добротну збірку Айфон, що і робить покупку старих моделей оптимальним варіантом для отримання хорошого телефону за розумні гроші.