Через широку популярність хайп-проєктів в інтернеті сьогодні неважко знайти інформацію щодо їхнього створення, налаштування, а також просування та підтримки. При цьому нерідко такі матеріали створюють у тих, хто бажає зробити свій власний HYIP, ілюзію того, що цей захід дуже простий та не потребує будь-яких специфічних знань. Але це не так.

Розробка хайп проектів може здатися простим завданням із тієї причини, що сьогодні для запуску таких систем зовсім не треба мати навички у сфері web-програмування та дизайну. У мережі присутня маса доступних для завантаження скриптів, які потребують лише незначного додаткового налаштування. Крім того, можна звернутися до спеціалізованої компанії, яка виконає всі необхідні роботи під ключ, у тому числі розмістить проєкт на потрібному хостингу. Однак ключовий момент, який визначає дохідність багатьох хайпів, – це обрана для їхнього просування стратегія. Без професійного підходу до маркетингу HYIP-ресурс стати прибутковим не може.

Основні кроки розробки

Загалом процедура створення хайпа має такий вигляд:

  • на першому етапі важливо детально продумати легенду для онлайн-системи та визначити її майбутні масштаби;
  • потім складається бюджет просування ресурсу;
  • після цього виконується розрахунок тарифів, визначаються навантаження на касу та особливості реферальної системи (як правило, такий захід вимагає залучення досвідченого маркетолога);
  • наступний етап – технічна реалізація задуму. Можна купити готовий скрипт або замовити розробку у вебстудії.

На завершальній стадії виконується викладення HYIP-ресурсу на сервер (хостинг) та його остаточне налаштування. Тут неможливо обійтися без послуг досвідченого програміста.

Водночас, як було сказано вище, термін існування хайпа та рівень його прибутковості багато в чому залежить від обраної стратегії просування. Для отримання високих фінансових результатів розкрутку виконують за допомогою не лише онлайн-способів, але й офлайн-методів (наприклад, проведення тематичних семінарів).

Анонімність системи

Це питання є дуже важливим, воно вимагає вирішення до моменту розташування ресурсу на сервері. Основними правилами є:

  • підбір анонімного доменного імені та хостингу в компанії, яка не вимагає надання реальних даних своїх клієнтів;
  • придбання вже верифікованого платіжного гаманця;
  • застосування кількох VPN (бажано з платними тарифними планами) із різноманітними технологіями захисту.

Крім того, адміністраторам таких ресурсів не рекомендовано реєструвати на свої особисті дані облікові записи в поштових системах та соціальних мережах.

Найменування HYIP та просування

Більшість адміністраторів хайпів, які займаються розвитком та підтримкою свого першого ресурсу, не приділяють належної уваги опрацюванню легенди для нього. Якщо система розрахована на короткострокове функціонування, це питання вважатиметься несуттєвим. Проте, коли хайп орієнтований на тривале існування та ефективну роботу (як адміністратора, так користувачів), до розробки легенди необхідно підходити максимально відповідально. Оптимальний варіант – відповідність доменного імені напряму діяльності проєкту.

Наступний важливий момент – стратегія просування. Якщо вона виявиться неефективною, ресурс не зможе виплачувати винагороди своїм учасникам і внаслідок цього швидко припинить існування. Тому до цього заходу варто залучати досвідчених маркетологів, які зможуть розробити оптимальні тарифи та визначать умови співпраці зі вкладниками.