База для паріння – це відмінна розробка фахівців у цій сфері, яка дозволяє зробити процес самозамісу більш простим, зрозумілим та швидким. Хтось залишається вірним старому способу, де необхідно змішувати всі компоненти по порядку, а хтось іде простішим шляхом. І той, і той спосіб має велику кількість переваг. Головне розбиратися, яка саме база вам підходить для вашої електронної сигарети. У цій статті ми розберемо, що таке база для вейпа 50/50 і де знайти якісного виробника серед українських вейпшопів.

До складу будь-якої бази входить рослинний гліцерин та пропіленгліколь, але відмінності між базами полягає у співвідношенні та пропорціях цих двох компонентів. У вейпінгу вони позначаються простіше – VG та PG. Існує кілька варіантів співвідношення VG/PG, але багато виробників пропонують вейперам класичні три варіанти:

1. VG/PG 70/30. Цей варіант дозволяє вейперам випускати багато пари – густої і дуже приємної. У складі велика кількість гліцерину, саме він відповідає за пароутворення. Заливати жижу з базою 70/30 ви можете у будь-який досить потужний пристрій.

2. VG/PG 60/40. Універсальний варіант, якщо ви любите, коли всього порівну. А саме смаку та пари тут однаково. Та й для будь-якої електронної сигарети таке співвідношення підходитиме.

3. VG/PG 50/50. Це співвідношення дає найяскравіший смак, якщо ми порівнюємо із попередніми базами. Тут велика кількість пропіленгліколю, який робить заправку яскравою та насиченою. Але основне завдання цього компонента – розчинити решту інгредієнтів, щоб вони могли добре змішатися між собою. VG/PG 50/50 підходить для будь-якого девайсу з невисокою потужністю, наприклад, для под систем. База з таким співвідношенням відмінно поєднується із сольовим нікотином.

Як зберігати базу для вейпів, щоб вона не зіпсувалась?

Будь-який продукт у сфері вейп зберігається приблизно однаково. Щоб речовина не зіпсувалася, зберігайте її в темному, сухому та прохолодному місці. Не залишайте базу або готову рідину на вікні, куди потрапляють прямі сонячні промені, висока температура прискорить термін зберігання.

Купити базу високої якості та за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині Vaper`s Lab! Упевнені, ця компанія стане

вашою улюбленою і купувати жижки або компоненти для самозамішування в іншому місці вам вже не захочеться. Але не будемо спойлерити. Ознайомитись тут з асортиментом.