Студія дизайну і флористики LoraShen - нестримні фанати своєї справи, які обожнюють квіти та мистецтво. Компанія прагне прикрасити життя, наповнити його запахом всіляких кольорів, створити яскраві композиції, що запам'ятовуються, озеленити весь навколишній світ! Найкраща нагорода за роботу – очі винуватців урочистостей, які із захопленням розглядають любовно зібраний букет або дизайнерський сувенір ручної роботи.

Чому саме LoraShen?

Фахівці студії https://lorashen.ua/ не просто працюють – вони творять. Квіти та елементи декору оживають, наповнюються енергією Сонця, захопленням та натхненням у вмілих руках професіоналів. Енергетика квіткових композицій, сувенірів та декоративних деталей вражає своєю повнотою та могутністю, заряджає людей позитивом та дарує незабутні враження. Декоратори LoraShen вкладають частинку душі, наповнюють кожну роботу радістю та любов'ю, постачаючи у найкоротші терміни та за низькими цінами продукт високої якості, здатний миттєво підняти настрій!

Корпоративна флористика як частина іміджу компанії

Як підкреслити статус компанії та смак її власників? Респектабельним офісом та розкішними меблями вже нікого не здивувати. Офіс має бути красивим, з особливою обстановкою, наповненою гармонією та ароматами квітів. У такому приміщенні приємно працювати та приймати клієнтів, укладати договори та вести обговорення важливих угод.

Прикраса офісу квітами та рослинами – це не просте завдання. Поставити букет у вазу зможе й секретар, а ось створення стильних композицій, які довго радуватимуть співробітників та керівництво, потрібно довірити професіоналам. Нудний сірий офіс – не для наших клієнтів. Ви цінуєте красу, а ми вміємо її творити.

Чим прикрасити офіс:

- Стильні композиції на стійку ресепшн
У вас є лише один шанс на перше враження. Оригінальна квіткова композиція на ресепшн має стати його частиною;

- Букети та композиції до кабінету керівника
Бездоганний смак глави компанії буде гідно оцінений діловими партнерами та клієнтами. Підкресліть його за допомогою вишуканого букета або ікебани;

- Оформлення заходів квітами та рослинами
Намічається корпоративна вечірка, ювілей колеги чи діловий прийом? Прикраси з квітів створять невимушену атмосферу навіть в офісному приміщенні;

- Оформлення офісів до свят
Порадуйте співробітників ошатним оформленням офісу. Наші флористи підберуть найкрасивіші квіти та створять з них оригінальні композиції спеціально для вашої компанії;

- Букети для співробітників та партнерів
Розкішні та скромні, красиві та строгі, з натяком та вдячністю – будь-які букети з найкрасивіших кольорів будуть виготовлені та доставлені на ваше замовлення.