Звісно ж потрібно й причому терміново. Меланому в наш час вважають одним із найжахливіших онкологічних захворювань. З'являється проблема на шкірі у вигляді різноманітних новоутворень. Свій розвиток меланома бере із уже існуючих на тілі людини родимок або невусів. Головна небезпека – це відповідно досить стрімке в часі метастазування. Тобто інакшими словами мова йде про ситуації, коли звичайне видалення новоутворень аж ніяк не допоможе, адже воно буде не ефективне.

Хто саме з людей перебуває у групі ризику?

До групи ризику захворюваності на меланому лікарі відносять не лише людей, котрі мають світлу шкіру, але й відповідно тих людей, хто схильний до появи меланоми спадково. Сюди також відносяться люди, на чиєму тілі розташовуються родимки (у великій кількості).

Серед групи ризику також знаходяться люди, які досягли віку старшого за 50 років. Крім того, в переліку люди, які:

  • за життя мали п'ять та більше сонячних опіків;
  • обожнюють засмагати під прямими сонячними променями;
  • часто відвідують солярії або ж просто навіть часто та довго прогулюються під прямими сонячними променями;
  • мають родимки в місцях, які можуть постійно травмуватися.

Зверніться до дерматолога в терміновому порядку!

На тілі людини може бути багато невусів та родимок. Більша частина з них являються новоутвореннями доброякісними, котрі відповідно своєю наявністю для здоров'я та життя людини загрози абсолютної якої не несуть. Проте завжди важливо спостерігати за поведінкою таких новоутворень аби тим самим мати змогу вчасно розпізнавати небезпеку.

Якщо невус швидко зростає, у вас з'явилися новоутворення, що не схожі на інші родимки або ж невус змінив свою форму, негайно записуйтеся на прийом до дерматолога. Раптом в ділянці розміщення невуса ви відчуваєте свербіж або біль – це також основні причини аби якомога скоріше звернутися до лікаря. Додатково серед причин звернутися до спеціаліста знаходяться ситуації, коли ділянка шкіри довкола невуса почервоніла або ж у місті близькому до нього почало випадати волосся. Ще також раптом з новоутворення почала йти кров чи з'явилися тріщини, що нагадують собою «кольорову капусту», тим паче не варто відкладати з візитом.

Для того аби заощадити вам час на пошуки лікаря-дерматолога, пропонуємо звернутися до послуг medesana.kiev.ua, сучасної української медичної клініки «Медесана», що розташована за адресою: Київ, вул. Оноре де Бальзака, 4а. У клініці ви гарантовано знайдете лікаря дерматолога, що прекрасно знається на кращих у своєму роді методах діагностики з ефективними сучасними технологіями лікування. Обов'язково запишіться на консультацію спеціаліста та матимете змогу довірити своє життя й здоров'я у надійні руки.