Яким має бути кемпінговий ліхтар?

Ніхто не стане сперечатися з тим, що похід з ночівлею набагато складніший, ніж одноденна вилазка на природу. І що організація повноцінного табору на кілька днів – ще складніша. Адже вам доведеться купувати різні товари для кемпінгу, розподіляти завдання для всіх учасників заходу, вибирати місця і, що важливо, продумувати організацію освітлення табору. І ось з останнім моментом часто виникають проблеми, тому що вибрати кемпінговий ліхтар - не так просто, як здається на перший погляд. Тому саме про це ми сьогодні з вами і поговоримо.

Трохи теорії

Вам не завжди доведеться самостійно розбиратися з освітленням, оскільки вже існують території, спеціально відведені під кемпінги – з ліхтарями, джерелами води та іншими важливими елементами інфраструктури. На жаль, у нашій країні таких місць поки що не багато, тому покладатися на те, що хтось все зробить за вас – не варто.

Існує кілька способів освітлити територію табору. Найпростіший – багаття. У деяких ситуаціях, особливо коли його підтримують цілодобово – це реально ефективний варіант. Але далеко не ідеальний. Можна також використовувати велосипедні та ручні ліхтарі – вони досить потужні та відносно зручні. Ось тільки світять тільки туди, куди ви їх направляєте, та й доведеться трохи повозитися з тим, щоб їх правильно закріпити. Так що найкращий варіант - різноманітні кемпінгові ліхтарі, що освітлюють простір на 360 градусів навколо себе, компактні, легкі, та такі, що не бояться води або вітру.

Вони є подальшим розвитком ідеї гасових ламп – лише набагато зручніше. Особливо відколи виробники почали активно використовувати світлодіоди. Отже, тепер середньостатичний кемпінговий ліхтар здатний пропрацювати всю ніч, освітлює простір 20 квадратних метрів і дає світловий потік в 500 люменів. І цього цілком достатньо для того, щоб вам було зручно.

На що звертати увагу при виборі

Як відомо, гарне спорядження компенсує недостатні навички. Так що якщо ви хочете максимально спростити собі облаштування табору – шукайте кемпінгові ліхтарі, які мають такі можливості.

  • Підвищена міцність. Навіть якщо ви будете максимально акуратним, хтось інший – не буде, тож краще брати максимально міцні ліхтарі, що витримують падіння з висоти більше метра. Та й опираються впливу пилу та дощу. Тобто – з рейтингом захисту IP54 та більше.
  • Компактність та легкість. Чим кемпінговий ліхтар легший і менший – тим вищий шанс, що його можна брати із собою і у звичайний піший похід. І так, є моделі, які можна навіть підвішувати ззовні на рюкзаку.
  • Великий час автономної роботи. Чим він більший – тим краще, оскільки далеко не завжди на території кемпінгу буде можливість перезарядити ваш пристрій. Крім того, корисною буде і наявність USB-порту, через який кемпінговий ліхтар перезаряджатиметься, наприклад, від стандартного павербанку або сонячної батареї.
  • Різні режими роботи. Якщо у пристрої можна регулювати потужність – це дуже добра річ. А якщо є ще й вбудовані різні світлофільтри, особливо червоний для нічного зору, то й зовсім відмінна. Крім того, встановлення мінімальної потужності буде корисним, якщо ви хочете розтягнути заряд ліхтаря на максимально довгий термін.

Придбання

Може здатися, що знайти виріб, який відповідає всім зазначеним вище критеріям, складно – але це не так. Особливо якщо ви відразу звернетеся до інтернет-магазину skif-outdoor.com. У нас ви знайдете найрізноманітніше спорядження для кемпінгу, у тому числі й кемпінгові ліхтарі. Причому – різних марок, цінових діапазонів та з купою додаткових можливостей. А наші консультанти підкажуть вам, на яку модель вам варто звернути увагу, виходячи з ваших потреб. Тож якщо ви не хочете даремно втрачати свій час – звертайтесь до нас!