Щоб скласти перше враження про будь-які організації, ресторани або магазини, досить поглянути на зовнішню світлову вивіску або оригінальний світловий лайтбокс. Яскраву і помітну зовнішню рекламу можна розглядати як візитну картку будь-якого закладу або підприємства. Створити свою неповторну індивідуальну «візитку» вам допоможе компанія Mаgic, яка пропонує светящиеся вывески та здійснює: виготовлення рекламних стел;

неонових вивісок;

світлодіодних вивісок;

об'ємних літер;

штендерів;

дахових установок;

стел і пілонів;

офісних табличок;

лайтбоксів;

адресних табличок;

брендування авто;

вивісок з композиту та неонових вивісок на http://magicgroup.com.ua/neonovyie-vyiveski/.

Залишається тільки визначитися з кольором вашої зовнішньої реклами. Так, помаранчевий вважається найбільш яскравим і кумедним кольором. Він здатний покращувати розумову діяльність, просувати теплі і щасливі нотки, сприятливо впливати на збільшення припливу кисню в басейн головного мозку. Почуття задоволеності, плідності і життєрадісності також взаємопов'язані з спогляданням оранжевого кольору. Цим кольором можуть маркуватися товари або послуги, розраховані на широке коло споживачів.

Помаранчеве забарвлення може допомогти дорогим продуктам виглядати більш доступними і посприяти в здійсненні покупки. Оранжеве забарвлення використовують найчастіше в якості стимулятора апетиту і застосовують в рекламних вивісках, що прикрашають магазини здорового харчування, кафе і ресторани, танцювальні клуби і бари. Жовтий колір прекрасно підійде сонячним, щасливим, яскравим, веселим, грайливим, спокійним і оптимістичним рекламним виробам. Ідеальним жовте забарвлення рекламної продукції виявиться для квіткових магазинів, торговців солодощами або іграшками, луна-парків або інших розважальних закладів для дітей. Відтінки жовтого кольору виявляються першими, які беруть участь в зорових процесах, вони самі видимі людському оку. З цієї причини жовтий колір опановує увагою набагато швидше, ніж будь-які інші кольори і відтінки.