Турбота про здоров’я – важливий пріоритет для всіх, хто хоче зберегти високу продуктивність, активність і нормальне самопочуття тривалий час. Зволожувачі повітря допомагають саме у цьому. Ці прилади стали автоматизовані, із високим рівнем програмування та великою кількістю додаткових функцій. Придбати популярні зволожувачі повітря Electrolux можна на сторінці онлайн-магазину https://vashklimat.com.ua/product-category/humidifiers/electrolux-humidifiers/, де представлений широкий асортимент зволожувачiв та iншої технiки.

На головній сторінці компанії Ваш Клімат можна обрати та замовити іншу кліматичну техніку у широкому асортименті: від побутових кондиціонерів до промислових теплових завіс і якісних очищувачів повітря.

Повертаючись до теми нашої розмови наголосимо – корисні властивості зволоження та регуляції наявності вологи у житлових приміщеннях досліджені давно. Експерти наполягають на тому, що правильна регуляція вологості сприяє поліпшенню самопочуття людини та позитивно впливає на фізичний стан у будь-якому віці.

Що вміють роботи інноваційні зволожувачі

Окрім звичайної регуляції у повітрі вологи, зволожувачі також можуть запропонувати цілий комплекс нових функцій, які раніше не були доступні власникам таких побутових приладів:

  • опція іонізація повітря;
  • можливість використовувати як аромалампу для проведення медитацій, відпочинку і поліпшення настрою;
  • SMART-режим роботи, який автоматично визначає наявність вологи і регулює її необхідну кількість за певні проміжки часу;
  • фільтрація повітря та його очищення за допомогою високоякісних HEPA-фільтрів, що можуть затримувати алергенні та інші частинки повітря, що є шкідливі для людини;
  • фільтр повітря із активними шарами вугілля, який прибирає неприємний запах та додатково очищає повітря;
  • можливість проводити інгаляції для будь-яких лікувальних і профілактичних медичних засобів;
  • робота у різних режимах, зокрема нічному, дитячому та інших, що розраховані на різних користувачів та особливості їх здоров’я.

Це не повний перелік різноманітних додаткових властивостей цих корисних приладів, які вміють якісно обробляти повітря, щоб поліпшити його стан та створити комфортні умови проживання власника квартири.

Інші корисні опції зволожувачів від Electrolux: безпека та автоматизація

Як і кожен електроприлад, зволожувачі мають чимало функцій убезпечення від аварійних та критичних параметрів роботи. Всі вони оснащені автоматичним вимкненням, що спрацьовує коли кількість води менша за потрібну. Таким чином прилад жодним чином не наразить на небезпеку користувача та не спровокує займання.

Деякі моделі оснащені корисним механізмом захисту від несанкціонованого вмикання функцій дітьми. А також спеціальною системою захисту роботи після нахилу чи падіння. В разі такої ситуації, прилад автоматично вимикається. Він очікуватиме повернення у ємність необхідної кількості води та повторного підключення до мережі.