60l7PuR3zkrEZkkI-pnSf-0_SOHckxqfbj-hGLlScAkayL5UJcU79j8iCaeCbCSIVGpEAn3AGe_ycAlkc1TMiHGISIpCF-6L68GJPNwZyftBzqfb3s8mBVkkM5ivUGW_c1dEYTJ1PT7e2QeDvw

Сучасний світ передбачає активне встановлення та налагодження зв’язків між різними країнами. При цьому, люди, які говорять різними мовами, повинні розуміти одне одного. Саме для цього і тому зараз так багато бажаючих вчити англійську. Це мова міжнародного спілкування, яку використовують як у побуті, так і в бізнесі, причому незалежно від сфери діяльності. Без володіння нею неможливо влаштуватися на роботу за кордоном, спілкуватися з діловими партнерами, складати документацію тощо.

Якщо подивитися на вимоги кандидата на різні посади в сфері IT, програмування, науки та багатьох інших, стає помітно, що володіння англійською мовою на високому рівні є важливою вимогою. Більше того, потрібно знати не лише розмовну. Тільки її недостатньо для того, щоб почуватися вільно в англомовному середовищі. Дуже важливе володіння саме діловою англійською. Вона дещо відрізняється від базової, хоч і побудована на її основі.

Для чого потрібна ділова англійська

Багато хто задумується над тим, чи варто відвідувати відповідні заняття. Справді, вони потрібні не всім. Наприклад, якщо мову потрібно вивчати для подорожей та вільного спілкування зі звичайними людьми, тоді в бізнес-лексиці немає особливої потреби. Індивідуальні заняття англійською мовою із діловим нахилом необхідні тоді, коли планується робота з іноземними партнерами, або людина збирається працювати, приймати замовлення в іншій країні.

Так склалося, що більше половини технічної документації та літератури написано саме англійською. Без розуміння ділової лексики не вдасться повноцінно встановити зв’язки між різними країнами та вести міжнародний бізнес. Для організації робочих моментів із діловими партнерами мало звичайної розмовної лексики. Бізнес-напрямок допоможе розширити власні перспективи з працевлаштування.

Чому навчають на курсах ділової англійської

Слід враховувати, що вони не мають вузької спеціалізації чи спрямованості на конкретну сферу бізнесу. Для вивчення певної термінології чи жаргону краще відвідувати курси, що мають спеціалізацію та вузьке спрямування на конкретну діяльність. На заняттях з ділової англійської усні навчаються:

  • складати резюме. Без цієї навички не вийде знайти гарну роботу;
  • спілкуватись із діловими партнерами по телефону;
  • організовувати та проводити співбесіди, брати в них участь;
  • проводити презентації, переговори;
  • вести ділове листування.

Опанувати цим напрямком допоможе професійна школа англійської мови.