До недавнього часу основною програмою, яку використовували на переважній більшості підприємств, був продукт 1С. Він користувався певним попитом серед власників бізнесу, топ-менеджменту, бухгалтерів і економістів. Але сьогодні досвідчені фінансисти віддають перевагу більш ефективному в умовах України програмному забезпеченню, наприклад, BAS Малий бізнес.

Програма була створена з урахуванням того, що на неї будуть переходити з 1С, а тому розробник домігся того, щоб цей перехід не викликав незручностей у користувачів. Це й логічно, адже до певної програми людина звикає, їй зручніше працювати зі знайомим інтерфейсом, який вона чудово знає. І перехід на іншу програму завжди викликає дискомфорт. Але не з продуктами BAS.

Навіть така, більш складна конфігурація, як BAS Роздрібна торгівля, має високу адаптивність. Будь-який користувач, незалежно від освіти та досвіду роботи, зможе легко її опанувати. Так, напочатку здається, що тут надто великий функціонал, але вже через тиждень користування захочеться ще більше опцій, хоча програма повністю задовольняє всім вимогам магазинів, супермаркетів, крамничок, онлайн майданчиків, що займаються торгівлею.

Особливості програмного забезпечення

До особливостей використання представленого програмного забезпечення слід, передусім, віднести його переваги. А саме:

·       Простоту в опануванні;

·       Можливість автоматизувати переважну більшість бізнес процесів;

·       Надійність роботи;

·       Гнучке налаштування;

·       Зрозумілу та чітку структуру;

·       Широкий спектр можливостей;

·       Регулярні оновлення згідно чинного законодавства України;

·       Можливість вести різні типи обліку – податковий, бухгалтерський, фінансовий тощо;

·       Високий рівень безпеки – програма має відповідний захист аби зберегти дані користувачів від знищення або втручання третіми особами.

Також слід відзначити, що розробник потурбувався про різні конфігурації програмного забезпечення. Це зроблено для того, щоб можна було обрати найбільш корисну програму під конкретний вид бізнесу. Наприклад, для торгових компаній актуальною буде BAS Управління торгівлею, а для виробничих стане в нагоді версія Комплексне управління підприємством.

Завдяки такому підходу вести бізнес стає набагато зручніше, бо кожна версія оснащена відповідним спеціалізованим функціоналом. Головне – купувати програмне забезпечення у надійних постачальників.