Такі пристрої, як інфузійні насоси або інфузомати належить до категорії оснащення, за рахунок використання яких є можливість реалізації тривалого уведення дітям, дорослим пацієнтам та новонародженим лікарських препаратів в організм. Представлена категорія пристроїв встановлюється в приймальних відділеннях лікарень, реанімаціях, операційних та післяопераційних палатах, в яких знаходиться пацієнт на лікуванні. При потребі придбати інфузомати для лікарень в першу чергу в процесі вибору варто звернути увагу на їх конструктивні особливості та широкий асортимент продукції.

Інфузомати: їх особливості та різновиди

Перед тим, як придбати інфузійні насоси, в першу чергу варто звернути увагу на їх конструктивні особливості. В конструкції такого пристрою є спеціальна інфузійна трубка, яка додаткова оснащена датчиком крапель та завантаженням системи, яке реалізується у вертикальному напрямку. Такі елементи є універсальними для інфузійних насосів, представлених різними виробниками.

За рахунок використання інфузоматів є можливість максимально точно задати або в подальшому виконати корекцію дози того лікарського засобу, який отримує пацієнт під час лікування. За рахунок наявності спеціального інформаційного дисплею є можливість отримати інформацію про роботу інфузомату, а також на ньому відображаються фактичні поломки, помилки, а також інформація про відсутність розчину для введення в організм.

У процесі створення інфузійних насосів виробники ключові акценти зробили на такі важливі елементи:

·                   зручність - для оптимальної роботи у користувача є можливість вибору необхідних параметрів, що найчастіше пов'язане із швидкістю подачі розчину, а також розміру фактичних повітряних бульбашок;

·                   ергономіка - особливість корпусу полягає в тому, що він має зручне керування та досить компактні розміри;

·                   функціональність - на практиці зустрічаються певні моделі пристроїв, на яких є опція нагадування, кнопка для виклику медичного робітника та експорт даних.

Окрім того варто звернути увагу на те, що інфузійні насоси належать до категорії максимально високоточного обладнання, за рахунок використання якого є можливість дозувати ліки з підвищенням отриманого терапевтичного лікування. Такі апарати мають високі показники надійності, досить прості в плані експлуатації та безпечні для будь-якого пацієнта в будь-якому віці.