Нещодавно компанія Київстар запропонувала своїм абонентам нову послугу - е сим. Завдяки ній фізичні картки більше не потрібні. Всього один дзвінок до абонентського відділу і новий номер з найкращим тарифним планом у вашому телефоні. Але чи все так просто? Спробуємо розібратися.

Переваги Esim

Отже, що отримує користувач, підключивши послугу? Серед головних переваг:

  • можливість отримати до п’яти різних номерів (щоправда, доведеться перемикати їх, одночасно використовувати не можна);
  • можливість користуватися різноманітними послугами від Київстар, не займаючи вільний слот в телефоні;
  • відсутність необхідності йди до офісу компанії задля підключення зв’язку або його відновлення в разі втрати картки;
  • планшет без картки, що вільно виходить в інтернет (може використовуватись для певних моделей).

Отже, ви маєте змогу бути абсолютно мобільним, незалежно від того встановлена в вашому пристрої сімка, або ні. Це дуже зручно, якщо вам довелось, наприклад, виїхати за кордон, а вам потрібно мати кілька зручних пакетів, щоб телефонувати до України з певних причин. Просто замовляйте послугу онлайн в своєму кабінеті, поповнюйте рахунок і користуйтесь без обмежень.

При замовленні послуги, ваша картка з таким же номером стає неактивною. А всі ваші контакти будуть з легкістю перенесені на новий акаунт за рахунок підключення до iCloud або Google. Всі потрібні налаштування зробить навіть малюк.

Кому доступна послуга?

Можливість використовувати есім є у всіх абонентів. Проте важливо щоб таку опцію підтримував ваш гаджет. Переважно підтримку електронної сімки надають всі сучасні пристрої. Більш докладну інформацію можна побачити у налаштуваннях гаджету або на сайті компанії, що надає послугу.

Більше ніяких обмежень. Зробіть свій телефон ще швидше, зручніше та сучасніше. Користуйтесь найкращими послугами. Та забудьте про сім картки.