Датчик тиску для побутового використання – або інакше модель можна назвати як електронний регулятор тиску із захистом від сухого ходу Pedrollo EASY SMALL II М

Easy Small – це датчик витрат та тиску для керування та захисту однофазних насосів потужністю до 1,5 кВт. Насос включається при заборі води (падінні тиску) і вимикається при досягненні максимального тиску шляхом закриття точок водорозбору. Якщо через перемикач не проходить вода, він відключає електроживлення та, таким чином, вимикає насос.

Ще однією перевагою автоматики для насосів Easy Small є вбудований захист від сухого ходу. Це реле протоки підходить для всіх насосів із максимальною потужністю 1,5 кВт та напругою 1x230 В.

Easy Small має зворотний клапан і може бути встановлений вертикально або горизонтально. Різниця у висоті між контрольною точкою та найвищою точкою водорозбору не повинна перевищувати 11 м. Щоб повністю захистити смолисту та легко замінювану плату від вологи, її встановили у корпус із класом захисту IP 65. Це дозволяє використовувати Easy Small у середовищі з вологістю до 90 % (Наприклад, у шахті колодязя).

Переваги Pedrollo EASY SMALL II М:

 • Вбудований захист від сухого ходу
 • Горизонтальне та вертикальне встановлення
 • Вбудований зворотний клапан
 • Безкоштовна підтримка
 • економія місця
 • Простота встановлення та експлуатації

Зона дії:

Easy Small ідеально підходить для домашньої установки у поєднанні з водяним насосом. Відмінно підходить для управління насосом в області: всмоктування із цистерн, полив саду, колодязів або будь-якого джерела, де необхідно перекачувати чисту воду без абразивних речовин.

Примітки щодо встановлення:

Easy Small можна встановити безпосередньо на виході з насоса або будь-якої точки напірної лінії. Між насосом та Easy Small не можна встановлювати точки водорозбору. Горизонтальний або вертикальний випуск можливий, якщо перевернути гвинти.

Іструкції з безпеки

Перед встановленням та експлуатацією EASYSMALL уважно та повністю прочитайте цю інструкцію. Встановлення та технічне обслуговування має виконувати кваліфікований персонал, відповідальний за виконання гідравлічних та електричних підключень згідно з діючими нормами. Компанія PEDROLLO не несе відповідальності за шкоду, заподіяну через використання виробу не за призначенням, технічне обслуговування або ремонт, виконані некваліфікованим персоналом та/або при використанні неоригінальних запчастин. Використання неоригінальних запчастин, втручання в конструкцію чи використання виробу не за призначенням позбавляють гарантії. Гарантійний строк складає 12 місяців від дати продажу. Перед встановленням пристрою переконайтесь, що:

 • в лінії електроживлення відсутня напруга,
 • електрокабелі відповідають максимальному струму
 • затискачі електрокабелів та кришка плати змонтовані та закріплені належним чином (див. розділ Електричні з’єднання),
 • мережа електроживлення обладнана відповідним захисним пристроєм (плавкими запобіжниками або термомагнітним реле) перед EASYSMALL.

При техобслуговуванні переконайтесь, що:

 • в системі вітсутній тиск (відкрийте кран),
 • в лінії електроживлення відсутня напруга